עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

נובמבר 2009

כמה זה עולה לנו? קטנוע מול סופרמיני

בקר באתר
השוואתי חריג, קטנוע מול סופרמיני
זה פשוט מתבקש, לאור המצב הנוכחי בפוליטיקה והרצון להעלות את תעריפי ביטוח החובה לדו-גלגלי, החלטנו לצאת ולבדוק מעט מן העלויות השוטפות של שהיה ושימוש במכונית סופרמיני לבין קטנוע.

מבחן דרך: YAMAHA YZF-R1

בקר באתר
את חלומות ילדותי לרכב על אופנועי סופר ספורט כבר הגשמתי, ולמעשה עברתי. אך גם הם חלק מנוף האופנוענות בישראל, ובמיוחד בעולם הרחב שאינו נטול מסלולי מרוצים. אז מידי פעם, נדרש עבדכם לשקשק את פיקות ברכיו ולגשת לאחד היבואנים, לשאול את אחד מאופנועי הסופר ספורט מבין המרגשים והחדשניים ביותר ולבוא לדווח. כך עשינו.

השקה מקומית: HUSABERG

בקר באתר
HUSABERG מותג פרימיום בישראל, ההשקה !
בסוף חודש ספטמבר נפגשנו להשקת מותג אופנועי השטח HUSABERG, עולה חדש לשטח הישראלי. ההשקה נערכה על טהרת השטח במקום שהכי טבעי לאופנועים האלה- מסלול אנדורו עם מעט מכשולים מלאכותיים. הדבר שנשמע בפי הרוכבים מכל כיוון בכל רגע מאז שד.ל.ב מוטוספורט הודיעו על תחילת היבוא זה העובדה שבעבר הסתפקנו כאן בדו"שים צנועים, ואיתם חיינו לכל המשימות האפשריות.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים