עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

אוקטובר 2010

מבחן דרך: הונדה VFR1200F

בקר באתר
רבות סופר על ההונדה VFR1200 לפני שהגיע לארץ. המתח נבנה בהדרגה כנהוג בימינו לכל אופנוע חשוב. מידע על גרסת הגיר הרובוטי נחשף, עם מנוע V4 בעל אורוות 173 סוסים, 13 קג"מ וכהנה פרטי מידע האמורים לגרום לנו להסתקרן ולחכות לרכיבה על הספורט טורינג החדש. בדרך כלל זה גם עובד, רק שהפעם כבר בשלב תמונות יחסי הציבור צונן אצלי הרצון לכבוש מושבו של זה. איזהו האדם המעוניין להראות על גוש פלסטי מכוער כל כך? כך חשבתי לעצמי, אבל אז הגיע הטלפון שקרא לי לצאת על גבו לסוף שבוע ולהתרשם.

מועדון BRP מטייל

בקר באתר
לאחרונה, עלה בי החשק למצוא את הערך המוסף שמאחורי המוצר. הרי כשאדם קונה קרטון החלב, הוא מוזג חלב לנס-קפה שלו ובזה מסתכמת הפרה. כנ"ל לגבי רוב מוצרי הצריכה שלנו. אך אם ננסה להתייחס לצרכנות שבה אנו עוסקים במחירון זה, אנו נגלה שמספר לא קטן מן הכלים שנמכרים כאן נמכרים ככלי פנאי, ככלי הנאה נטו ולא ככלי רכב. לכן בכתבות מסוג אלה נפריד את הקטנועים וננסה להגיע אל כל מועדוני הלקוחות השונים: של אופנועי הים, הטרקטורונים והאופנועים. שכן ברוב המקרים, הם נקנו לצרכי שעות הפנאי ולא לצרכי מחיה.

מבחן דרך: Yamaha BW'S 125

בקר באתר
שאלה של מחיר Yamaha BW'S 125
כמה הייתם מוכנים לשלם בכדי לחזור לגיל 16? קטנוע גלגלי בלון ועיצוב חצוף זה כוס התה שלכם? ובכן, במטרו הופחת משמעותית מחירו של ה-BW'S החדש. אנו טוענים שהדבר מצדיק חזרה לגיל הנ"ל ובחינת חוות דעת נוספת.

מצדה 2010

בקר באתר
מצדה 2010 - זריחת השמש הראשונה
ב-2002 קמו מספר חברים מפורום האופנועים בתפוז והחליטו לעשות טיול מגניב לקראת השנה החדשה. הטיול הנבחר- צפייה בזריחת השנה החדשה למרגלות מצדה. באותו טיול מקורי היו פחות מעשרה רוכבים. לצערנו אחד המשתתפים אף קיפח את חייו באותה השנה. ובכל זאת, הפך הטיול להיות חוויה המוקדשת לזכר חברינו האופנוענים שאינם כבר עימנו.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים