עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

נובמבר 2010

פתיחת עונת האנדורו 2010-2011 מנקודת מבטו של רוכב פרטי

בקר באתר
עידו וייס, רוכב פרטי הרוכב להנאתו החליט לנסות ולטעום מהי תחרות אנדורו בישראל.
נתחיל בכמה מילים קצרות על הדרכת "דימוי המרוץ" שבה השתתפתי בספטמבר האחרון, הפקתה של עמותת האנדורו אשר נתנה לרוכבים לא מנוסים בתחרויות הזדמנות לדמות באופן מלא מרוץ מתחילתו ועד סופו. אין שום ספק שלולא הדרכה זו, הייתי מגיע למרוץ הראשון בעונה לא מוכן וכנראה מוצא את עצמי מטייל ביער בית קשת מחפש איזה "סימון אדום הוא אמר?!"

נזימה רוכבים למען הקהילה - קו לחיים

בקר באתר
פרוייקט הדגל של אתר נזימה ממשיך להעלות חיוכים מאוזן לאוזן. חברי עמותת "קו לחיים" נהנו מיום אתגרי גדוש פעילות ביער בן שמן. הדרכות טבע, טיול ריינג'רים, ארוחה על האש ולקינוח מסיבת קריוקי. תורמים לקהילה בהנאה גדולה.

ביער האדום - Husqvarna

בקר באתר
גלעד בן זקן מדווח מהשטח
במידה ושמתם לב, בזמן האחרון התחלתי לעקוב אחרי פעילויות המועדונים הנרחבת של המותגים השונים. בהחלט מצאתי בכך ערך חשוב עבור מותגים המשמשים נטו הנאה ולא צורך קיומי. בהוסקוורנה השנה לא ישנו על המשמר ולצורך כך גויס לצוות אייל כהן. רוכב שטח ותיק ובעל ניסיון בהקמת אירועים, במטרה שהמותג יבלה בשטח יחד עם לקוחותיו ובכך יעצים את ערכו.

מארחים את סמואלי הארו

בקר באתר
ד.ל.ב מוטוספורט מארחים את סמואלי הארו
סמואלי הארו, חמש פעמים אלוף האנדורו, ועוד כמה תארים מכובדים ובינלאומיים. סמואלי הגיע מטעם החברה על מנת לפגוש את הלקוחות בשלושה אופנים שונים.

מבחן דרך: Aprilia RX125

בקר באתר
כמו פעם, רק טוב יותר Aprilia RX125
גיל 16 איזו שמחה- רישיון הנהיגה הראשון. ובמקרה זה גם לדו-גלגלי. מחברת אפריליה נחת השנה ה-RX125, זוהי למעשה עליה מחודשת של הדגם שהיה כאן בשנות ה-90. אז עם מנוע 50 סמ"ק המתאים לרישיון גיל ה-16. וכיום שוב עם מנוע 125 סמ"ק ועדיין דו"פ לשמחתנו המתאים לרישיון A2 של אותו הגיל. אך הפעם, מה נשתנה?
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים