עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

אפריל 2012

פרמטרים חשובים ברכישת אופנוע ים

בקר באתר
משנה לשנה אנו רואים כיצד ישראלים רבים מנצלים את חופי ארצנו הנהדרים למגוון רחב יותר של פעילויות ספורט ימי. אם בעבר היו אלו רק גולשי הגלים שהגיעו עם גלשנים פשוטים לחופים או מספר מצומצם של בעלי אופנועי ים, הרי שכיום ניתן לראות עד כמה הספורט הימי (הן הממונע והן ה"רגיל") מהווה חלק בלתי נפרד מחייהם של רבים. מסיבה זו כדאי להכיר את הסוגים השונים של אופנועי הים בטרם מחליטים סופית עם איזה דגם לצאת לים.

סי-דו מציגה: המופע של שיא הרגש

בקר באתר
סידו 2012 - כתבה פרסומית
מהו אמצעי התחבורה המספק את הכמות הגדולה ביותר של ריגושים האפשרית בעולם? מהי פעילות הפנאי המלהיבה מכולן ומסוגלת לייצר ריגושי על אצל העוסקים בה? אם טרם ניסיתם מקרוב את העולם המשכר של אופנועי הים, כדאי לקרוא היטב את השורות הבאות, כי דגמי 2012 של יצרן העל הקנדי מורידים עוד טכנולוגיה למי הים והופכים את השייט לחוויה מרתקת במיוחד.

רכיבת חולות עם סדנת האלופים

בקר באתר
מספרים שסוס פראי במיוחד, כדאי לאלף בתוך אגם מים, כדי שהמים יכבידו את תנועות הסוס וימנעו ממנו להילחם יותר מידי. כך גם רוכב טוב יכול לאלף אופנוע שטח חזק. ולכן כדאי ומומלץ מאוד לרכוב בתאי השטח הנקראים "דיונות".
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים