עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

פברואר 2013

רייזרמניה

בקר באתר
לפני כשנה פנה אלי חבר וניסה לשדל אותי לראות קיט הרחבות חדש ל-RZR מבית היוצר של סדנת השיפורים הישראלית REFLEX. בתחילה עוד הייתי סקפטי. אחרי מספר ניסיונות כושלים של הרכבת תוספת האמורות לשפר את ביצועי הרייזר שלי הבנתי. הטרחה וההוצאה היו מיותרים. אופטימייזרים, אגזוזי לחץ, פילטרים פתוחים, ומה לא? כל מה שניסיתי להוסיף לתבשיל המשובח שרקחו לנו מהנדסי פולריס, היה טוב ועוזר אך רק לכיסם של אלו שמוכרים אותם.

MOTO GUZZI

בקר באתר
MOTO GUZZI הוא יצרן אופנועים איטלקי שביקר לאורך שנות ה-80 בישראל ונמכר לא רע בשוק שלנו, אך בסוף 1992 עם פתיחת השוק לכיוון האופנועים היפניים מוטוגוצי סגרו שערם בישראל. רגע היסטורי מאוד מזוהה עם מוטוגוצי בישראל הוא שרוני לייבוביץ', האופנובנק, השתמש בדו"ש גדול מדגם TT650 של מוטוגוצי לאורך 21 פעולות שוד שביצע בין 1989-1990. כעת עם חזרת המותג ארצה בחודש שחלף, החלטנו להציג בפניכם סקירה היסטורית של היצרן וקצת על מה שמגיע תחת כיפת עופר אבניר כיום.

קטנועי חשמל

בקר באתר
לא מעט כתבות כבר ערכתי בנושא קטנועי החשמל. למעשה מהגיליון הראשון שבהפקתי בדצמבר 2008 כתבתי על קטנועי EVT ו-EMAX שעברו כאן לסיבוב קצרצר, שנה לאחר מכן נתנו דיווח על קטנועי חשמל בפיתוח משותף עם יזמים ישראליים על טכנולוגיית הווקטריקס (ועד היום די.זד מספקים קטנועי חשמל לשוק המסחרי) ובאוגוסט האחרון דיווחנו בכתבה מפורטת על חברת GMI, פרויקט ישראלי כחול לבן לקטנועי חשמל עם פס ייצור ישראלי.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים