עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

מרץ 2013

כלים תחרותיים חוקיים בישראל

בקר באתר
בעקבות אישור תקנות המס על רכבים לנהיגה תחרותית מפרסמים היבואנים את מחירי אופנועי המוטוקרוס והאנדורו, טרקטורון אחד וגם שני רכבי סייד-ביי-סייד של היצרנים אותם הם מייצגים, חלקם מדגמי 2009, 2012 ו-2013. תשפשפו את העניים כיוון שזו לא פיקציה, האופנועים והרכבים מחכים לכם באולמות התצוגה וזמינים למכירה מיידית.

מסכמים שנה

בקר באתר
מגמת הירידה במכירות בשוק הטרקטורונים שאפיינה את השנים האחרונות ממשיכה גם ב-2012. שוק ה-SBS (סייד ביי סייד) לעומת זאת ממשיך להתחזק על חשבון הטרקטורונים וה"שחקנים" החדשים שנכנסו לקטגוריית ה-SBS רק העצימו את הפער.להלן ניתוח שוק המכירות של רכבי השטח הקלים והטרקטורונים.

CCW Tha Heist 250

בקר באתר
יש אופנועים, שמראש אתה לא מבין כל כך איך לגשת אליהם. האמת שאין הרבה כאלה ביחס לאופנועים הסטנדרטיים בעולם המושגים המודרני שלנו, אבל בשוק הישראלי לאחרונה צצים כל מיני יציאות שבמבט עליהם, באמת שאין לי את המושג ואולי גם את הכלים, בכדי לדעת איך לגשת אליהם.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים