עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

ספטמבר 2013

שרקו

בקר באתר
שרקו הוא יצרן אופנועים צרפתי בעיקרו, אך נחשב כמשולב צרפתי-ספרדי שעיקר התמחותם הינה בתחום אופנועי הטריאל, אך הם ידועים גם באופנועי האנדורו והסופרמוטו שלהם. החברה הוקמה ב-1998 וכיום יש לה שני מפעלים, אחד בספרד ליד ברצלונה שעיסוקו באופנועי הטריאל של החברה והשני בנימס שבצרפת, ששם מיוצרים אופנועי האנדורו והסופרמוטו.

Max 400

בקר באתר
בשוק הקטנועים הגדולים כבר הרבה זמן שלא היה משהו ממש מעניין. עקב הירידה הגלובאלית במכירות, היצרנים פשוט מאטים פיתוחים ורצים על הקיים. בימאהה דווקא רצו לעבות את הקורה של קטנועי ה-400 שמאז 2003 נשענה על המג'סטי של היצרן, לצד הבורגמן של סוזוקי, והסילבר של הונדה, כשהמשותף לכולם הוא שכולם מוגדרים ומתוכננים כקטנועי מנהלים בעלי תנוחת רכיבה "ספפה" משהו. ה-X-max 400 החדש הוא קטנוע חדש לחלוטין שלא בא לבטל את המג'סטי שנלחם על מקומו בין הקונקורנטים מיפן, איטליה וכיום גם מטיוואן, אלא להיות קטנוע שנמצא בין ה-X-max 250 לבין ה-T-max 530 הגדול.

היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים