עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות

שוק ההשכרה והבנייה להשכרה

 

 

חוק הבנייה להשכרה כפי שהוא היום , לא משתלם לקבלנים ולכן הוא לא מיושם וכמעט אין קבלנים שבונים להשכרה.

 

קבלן מקבל מימון מהבנק לצורך פרויקט. הוא מוכר דירות בכדי להחזיר את המימון.בהשכרה הוא לא יכול להחזיר את ההלוואה משום שהוא לא מקבל סכומים די גדולים בכדי לכסות אותה, אלא רק לאחר תקופה מאוד ארוכה, והיא ממשיכה לצבור ריביות גבוהות.

 

חייבים להעניק הטבות משמעותיות מאוד לקבלנים בכדי שישתלם להם לבנות חלק מהבניין להשכרה, או שהקרקע תינתן להם בסכומים מסופסדים .

 

נכון ששוק ההשכרה היום מאוד לוהט והמחירים גבוהים, אבל בל נשכח שכך הוא גם המצב בשוק הדירות למכירה, ואולי , בהפוך על הפוך, מצב שוק הנדל"ן עומד לעזור לשוכרים בעתיד:

 

והיום אנו עומדים בכל זאת בפני שינוי ובמצב שלא ידענו מעולם:

על פי סקר שערכנו לאחרונה עולה כי כ-50% מהדירות שנמכרות בחודשים האחרונים נרכשות למטרות השקעה. הקונים אינם מתכוונים למכור אותם אלא להשכיר אותם .

מדובר בדירות בכל חלקי הארץ בכמות גדולה ביותר שתגדיל את היצע הדירות להשכרה בהיקפים עצומים. וכולם יודעים  מה קורה כשההיצע גדל: המחירים יורדים.

מאות מדירות נרכשות בערים כמו חיפה ובאר שבע, דרום תל אביב, ראשון לציון ,ערד , הקריות , אור יהודה ,בת ים,  ירושלים , לוד ורחובות, על ידי משקיעים בטווחי מחירים שונים, מ-150,000 ₪ ועד 2,500,000 ₪

 

כל הדירות האלה יוצעו להשכרה והמחירים ירדו. מי שירצה לגור בצפון תל אביב תמיד ישלם יותר מאשר בדרום, אבל ללא ספק ההיצע ישפיע ויוריד את המחירים.

 

היום מושכרות דירות צפון תל אביב בכ-4,000 ₪ ל-2 חד' וב-5,000 ₪ ל-3 חד'.

 

בדרום העיר המחירים נמוכים בכ-1,250-1,500 ₪.

 

בחיפה ניתן לשכור דירות 4 חד' יפה ומפוארת  ב-3,500 ₪ בלבד.

היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים