עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

יולי 2015

רוח של עשייה חדשה בשטח של HM

בקר באתר
בגיליון הקודם הבאנו ידיעה על עידן חדש לאמ.וי.אגוסטה בישראל כפי שנמסר מהיבואן במסיבת העיתונאים האחרונה שנערכה בסוכנות הישנה בתל אביב רגע לפני שהועתקה לגרנות. במהלך מסיבת העיתונאים נודע למערכת לוי יצחק שניב צורי, מי שניהל את מותגי השטח HM, AJP ו-SHERCO בארבע וחצי שנים האחרונות הודיע על התפטרותו לצורך התפתחות מקצועית. בתחילת חודש שעבר נכנס ישי ויקרוביצקי (39) לנעליו של צורי. החלטנו להיפגש ולהכיר את האושיה על מנת לתהות על קנקנו להמשך דרכה של ה.מ כפי שהוא רואה זאת. הדרך הכי טובה לעשות זאת היא ברכיבה על אופנועי השטח של מותגי החברה.

POLARIS RZR 900S

בקר באתר
ד.ל.ב. מוטוספורט מקבוצת דוד לובינסקי משווקת פולאריס השיקה בחודש יוני את משפחת ה-RZR בנפח 900 סמ"ק. הסדרה מחליפה את סדרת ה-800 סמ"ק היוצאת של פולאריס ותשמש כרף הכניסה למותג השטח היוקרתי בישראל כאשר ה-RZR 900S יימכר החל מ-103,900 שקלים. הכלי כמו כל שאר הכלים במשפחה יצוידו בגג, חצי חלון ומיגון תחתון. רותם אסא, מנהל מותג פולריס בד.ל.ב. מוטוספורט אמר כי "משפחת ה-900 מחליפה ככלי כניסה של משפחת הרייזרים את סדרת ה-800 האגדית שהוכיחה עצמה מעל ומעבר בארץ ובעולם. ברמת המחיר, רף הכניסה למשפחת הרייזרים נותר ללא שינוי סביב ה-100 אלף שקלים. לעומת זאת, ברמת היכולות והביצועים, מנוע הפרוסטאר 900 החדש מפיק 75 כ"ס לעומת מנוע סדרת ה-800 שהפיק 55 כ"ס. מדובר כאן בכלי פנאי אולטימטיבי, מהנה מאוד ובטיחותי".
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים