עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

יוני 2016

אלון דאי עושה את אמריקה

בקר באתר
אלון דאי, נהג המרוצים הישראלי והפרזנטור הישראלי של השברולט קמארו, אשר מתחרה בליגת ה-NASCAR, ביצע קפיצת דרך משמעותית בקריירה בדייטונה ביץ', פלורידה, כאשר נבחר להיות הישראלי היחיד והראשון באקדמיה הרשמית של ה-NASCAR, ה- NASCAR NEXT.
באירוע הוכרזו הנהגים שישתתפו בשנה הקרובה בתוכנית, אשר מכשירה את הנהגים הבאים של הקטגוריה הבכירה בליגה – ה-NASCAR Spring cup , כאשר ביניהם דאי הוא הנהג היחיד אשר הגיע מחוץ לצפון אמריקה.

קטנועי החשמל של בליץ – דור שני

בקר באתר
בפברואר 2013, סקרנו את תחילת הפעילות של בליץ, קטנועי החשמל הישראלים. 3 שנים אחרי אנו חוזרים שדור השני שזה עתה החל שיווקו, להתרשם בשנית מהקטנוע ולשמוע כיצד החזון ממשיך להתפתח. שני הקטנועים למעשה שודרגו מבחינת טכנולוגית בעיקר וקיבלו את ה"פלוס" כתוספת לשמם. בחלקה הראשון של הכתבה אספר בקצרה על נסיעה של 24 שעות על גבי בליץ 6000+ על חוויתו החשמלית. בחלקה השני של הכתבה, פגשתי את היזם שעומד מאחורי הרעיון, רפאל מוזינסקי ושמעתי הרבה דברים מעניינים על העבודה שמתבצעת מאחורי הקטנועים.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים