עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

פברואר 2009

תשמע טוב! הכל בראש שלך - קסדות SHARK

בקר באתר
מה יש לנו במוח? זה לא ממש משנה הרי מה יש שם. זו רק העובדה שאנו תלויים בקלבסה הפרטית שלנו על מנת לחיות. אז איך נשמור על הראש שלנו שלא יפגע? ובכן, היצרנים מציעים לנו על פי בחירתנו מגוון טווחי קסדות שיעשו עבודה זו, אז בואו נדבר קצת על הקסדה כמכלול, 'קריסטוף מירוולס', נציג חברת SHARK בא לבקר והסביר:

חודש לפני בוא האביב, והפרפרים מתחילים להציץ

בקר באתר
הפרפר מסמל את החופש והצבע בעולם, היציאה מעבדות לחרות. כך גם אופנועים וקטנועים, אנו בוחרים בהם על מנת שנוכל לצאת מהקופסא, לצאת אל החופש, והפרפר מהגולם. בוחרים בהם כדי להריח את הרחוב הצפוף, הרוח, הכבישים הפתוחים והרחבים, כך גם הפרפר מול הטבע. הדו-גלגליים הינם שונים אחד ממשנהו וצבעוניים ביותר, ומחולקים על פי משפחות, כצפוי: בדיוק כמו הפרפר.

בזהות אחרת CB-1000-R

בקר באתר
CB1000R. כן, זה השם של האופנוע. המתכון: לוקחים את מנוע ה-CBR1000RR, חושבים לרגע מה היה קורה לו הינו רוצים CB פשוט יותר, אך עם המנוע הזה בדיוק. יוצא סוג של סטריט-פייטר "דו-שימושי". איך מתמודדים? מזיזים את האות R מה-CBR מימין ל-1000, מעצבים בפראות פייטרית כדי להגיע ויזואלית לתוצאה שקיבלנו קודם מוחשית. ככה נולד אצל יצרן נוסף סטריט-פייטר סדרתי. אציין שזהו 'הגמל-שלמה' הכי סקסי שראיתי מימיי!
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים