עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

2008

ירוק זה הכי, אחי !

בקר באתר
דבר אחד אנחנו צריכים לזכור בראש קודם כל. "העתיד כתוב מראש", אמירה יומרנית מאוד וכלל לא ריאלית אבל בואו נעצור לשנייה ונפשיט אותה לקטנות. כשאני אומר שהעתיד כתוב אני למעשה אומר שאין מנוס, נפט הולך ואוזל כאילו שכולנו תלויים בדלי עם החור של יונה, נו הדלי ההוא מהשיר, אף אחד לא יודע באמת מה תהיה האלטרנטיבה הסופית שתיתן עוד כ-150 שנים של אנרגיה לפחות, אבל מה שברור כשמש זה שיש אלטרנטיבות ריאליות כבר היום, אולי אפילו לנצח.

HONDA DN-01 בישראל !

בקר באתר
בשנת 2005 הוצג דגם הקונספט של הונדה, ה-DN-01.
לאחר השקתו העולמית השנה גם אנחנו קיבלנו ארבעה יחידות, מתוכם שלושה עמדו ביום חמישי (20.11.2008) באולם התצוגה של הונדה ברעננה, תמורת 143,936 ₪ יכול להיות שלך, אפשר לומר המון דברים על עיצובו שנוי המחלוקת, לי הוא נראה כמו הנוסע השמיני בכל אופן, איך לדעתכם או טעמכם?

SV650 במבחן כפול

בקר באתר
אופנועי ביניים הם האידיאל ביותר לרוכב הממוצע, או אם תרצו לרוכב האידיאל. כשיצרן יפני בא ונותן לנו אופנוע אחד עם נגיעות ממש קטנות שמזיזות קצת את כוונת המשורר ממש בקטנה, לא נתלונן, רק נבדוק במה כדי לבחור? מבחן דרכים זה לא בא כדי לרדת אל הקצה, הוא בא כדי לתאר ולהמחיש ממה בעצם החומר עשוי, ולמי הוא מיועד. נהנינו מהחוויה, תיהנו גם אתם.

לוחמה בשטח בנוי CBR600F4

בקר באתר
בשנת 1999 עלה הלוחם לכביש כאופנוע ספורטיבי, נוח, וידידותי למשתמש כמקובל בסדרת ה-F של הונדה יפן, אבל מה קורה כשמכונאי KTMים ברוטלים עם יותר מידי ג'וקים במוח ואינטרנט מהיר מחובר ישירות לאתרי street-fighter בחו"ל מוצא לעצמו פלטפורמה שאת רובנו המוחלט הייתה מרחיקה לאופנוע הבא?
נא להכיר, גלעד אושרי, מכונאי וקפדן עם מעוף בריא
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים