עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

מרץ 2009

עדיין לא המציאו את זה !

בקר באתר
Ecosse Spirit ES1 קונספט או אמיתי?
אם נתקלתם בשם Ecosse Spirit איכשהו אז בואו נבין שהדבר הזה בר-ביצוע! אני נתקלתי בו בפייסבוק ב-motorcycle madness והייתי משוכנע שזו פיקציה! אז מה קורה ביום ששני מהנדסי פורמולה 1 מתבוננים באופנוע ומחליטים לשפר אותו? Ecosse Spirit ES1 זו התשובה, הספרה 1 בשם כנראה מסמלת על דגם ראשון.

G.B.R HARLEY-DAVIDSON ISRAEL

בקר באתר
לאחר שהיבוא הסדיר בראשותו של בר-און הסתיים בשנת 1997, איתן בן-ארי חתם עם הארלי ב-1999 והחל בחנות שבפתח-תקווה ב-2001 לפעול על מנת שקול הפליטה של האופנוע האמריקאי ישמע בישראל באופן סדיר. שנה לאחר מכן החל יבוא סדיר לישראל.

מבחן דרכים KTM125EXC 2009 - זה קטן גדול יהיה!

בקר באתר
מבחן בכורה ל- KTM125EXC. אם נלך לאחור אל תחילת העשור האחרון, נגלה שמקפצים להם כמה כלי 125 חוקיים מתוצרת KTM. כמה? בודדים! ואת זה אני סופר בבדידים. הפוטנציאל למנוע הקטן הוא עצום ברכיבה! הבעיה היא השקל תמורת הסמ"ק, זהו למעשה האופנוע היקר ביותר בישראל ביחס לנפח מנועו.

גלעד בן זקן מדווח מהשטח - עסקה עם השטן

בקר באתר
ביום תמים שכזה, אני מקבל שיחת טלפון מליה (minicar.co.il) שאומרת לי, יש באגים חדשים של Joyner שהגיעו מארה"ב, בוא תראה. הבאגים מצטיירים לי כילדים טובים, אז ילד טוב אחד יש כאן, את השני לעומתו, ברא השטן! ותמים הוא לא !
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים