עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

יולי 2009

מבחן דרך - ThunderCat 1000

בקר באתר
חלק מיום העבודה ! אני אוהב לראות איך כלים מתפתחים עם השנים, במיוחד כשזה זורם למקומות חיוביים. בסוף שנות ה-80 כשהגיעו טרקטורוני העבודה הראשונים לישראל, הם היו ממש כלים גסים. אומנם חזקים, אך לא ידידותיים. עם השנים הגיעו הכלים האוטומטיים. ויחד עם הפיתוח הגיעו הדיפרנציאלים, הזרועות הנפרדות, ובלימת המנוע. את היצרן ארקטיק-קט התחלתי לסקר דווקא מהטרקטורון העליון שלהם. הלא הוא ה-ThunderCat 1000 . עיון בקטלוג הבהיר לי משהו, הכלי הזה, על אף פינוקיו, יועד לצרכי עבודה. שכן הוא מגיע בצבע כסוף-מטאלי בלבד המסמל את תעשיית הרכב. אז אחרי שדיברנו אבקש רק שתרכסו קסדה, שימו כפפות, אנחנו מתחילים לעבוד.

מבחן דרך - הונדה CBR1000RR HRC

בקר באתר
כמו יין טוב, CBR1000RR HRC משתבח עם השנים.
בשנה שעברה החל שיווקו של ה-CBR1000RR החדש. אופנועי ספורט חדשים מתקדמים בקצב של מעבדי מחשב וכרטיסי מסך למולטימדיה. מה שטוב השנה, לבטח יהיה חלש ועגלתי בשנה הבאה. ובכן, חלפה לה שנה, ואיתה נכנסו אופנועים חדשים מהמתחרים הישירים. עם זאת, שמועות לחשו שה-CBR1000RR מספק עדיין את הסחורה, ויתכן שעדיין יוביל את הטבלה, שכן בשנת 2008 קיבל את תואר "אופנוע השנה" היוקרתי. טלפון להונדה "תשריינו לי אותו, אני רוצה לרכב עליו קצת בבקשה".
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים