עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

אוגוסט 2009

מבחן דרך: SEA-DOO GTX LIMITED IS 255

בקר באתר
חדשנות טכנולוגית אמיתית, עם- SEA-DOO GTX LIMITED IS 255
See-Doo הבהירה שהיא מעוניינת לבצע קפיצת דור משמעותית עם ה-GTX Limited iS 255. התוצאה היא שהכלי הינו האופנוע-ים המאובזר ביותר ביצור סדרתי נכון לרגע כתיבת שורות אלה.

מבחן דרך: HARLEY XR1200

בקר באתר
"אמא תראי, הנה הארלי!" XR1200
כך קרא לאמו ילד קטן בגיל שמונה בערך בשבת בבוקר למראה ההארלי שעומד ומפמפם ברמזור לקראת היציאה לדרך. אין מה לעשות, כשזה הדבר האמיתי, גם ילד קטן יוכל לזהות אותו! צעצוע למבוגרים. הפעם המשחק שונה מהרגיל, ולראשונה יצא את שערי המפעל הארלי שנועל צמיגי DUNLOP QUALIFIER! מה קרה כאן?

מבחן דרך: שניים סינים - קיוואי אאוטלוק וקסינג-יו T13

בקר באתר
שניים סינים עם גלגל גדול - מוצר סיני עדיין נחשב בעינינו כיום כמוצר סוג ב', אך עם השנים חלים שיפורים במוצרים וככל שעובר הזמן אנו מתרגלים שכל מוצרינו מגיעים משם עם החותמת MADE IN CHINA מוטבעת על גבם. אז בואו נודה בזה, הם נכנסים לכל תחום, והם באו כדי להישאר. לפנינו כאן שני קטנועי גלגלים גדולים (16"). האחד (קסינג-יו T13), על אף צבעו הלבן בא להיות הפועל השחור. השני (קיוואי OutLook), בלבן פנינה בא כדי להתחרות על הפלג העליון של קטנועי הגלגלים הגדולים בישראל, איך הם עושים את זה?

מבחן דרך: DVX400 Z.M Racing

בקר באתר
ה-DVX400 של חברת ארקטיק-קט הינו תושב קבע בישראל מאז שנת 2004 ומאז ללא שינויים. אחרי שירות של חמש שנים השתרש הכלי הספורטיבי הזה בין קהל הרוכבים כחביב וטוב מאוד למתחילים. ועם זאת, מאוד אמין. הזמן את שלו יודע לעשות וכלים טובים יותר הגיעו מהיצרנים המתחרים. ה-DVX400 מגלה את סימני הפרישה בכל פינה. מה יהיה לשנה הבאה? האם ארקטיק-קט מכינים לנו הפתעה? רגע לפני שמת הדגם כדי להתחלף בידי כלי חדשני יותר, בא מתן ניר בתור סוכן ארקטיק-קט הפעם. ויחד עם צחי אשרי שותפו, ניפח בליבו נשמה חדשה. ויאמר מתן אל האיש העברי: "סוס טוב לא מחליפים, רק שמים לו פרסות חדשות.", ותדע כל אם עבריה, שבניה ובנותיה מופקדים בידיים מנצחות. ואמרו אמן.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים