עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

ספטמבר 2009

מבחן דרך : הוסקוורנה TE 310

בקר באתר
חזיר הגז! הוסקוורנה TE310
השילוב הזה, היציאה מכללי הקטגוריה, המשחק הקטן של העוד 50 סמ"ק הם אלה שעשו את ההבדל. המנוע שלו, עם האקסטרה כוח מעל קטגוריית ה-250 נותן את העודף הרצוי בין סל"ד גבוה (250 סמ"ק), לבין עודף כוח (450 סמ"ק). וזה כאילו לרכב על אופנוע משופר שהגיע משופר מהמפעל. ואם כך, יש ימים בעבודה, שאתה נהנה להתפרנס מהם.

טיול מועדון הווספה הישראלי

בקר באתר
בשם הנוסטלגיה, מועדון הווספה הישראלי.
זה זמן מה שאני עוקב אחר המתרחש במועדון הווספות הישראלי. המועדון, בחסות חברת עופר אבניר, מעודד הבדלה של הווספה המיתולוגית לעומת יתר הקטנועים. הבדלה זו ברוכה, כיוון שכמובן מדובר בחלוצת הקטנועים הוותיקה, עם מנוע שתי פעימות ומבנה מברזל ומפח זול ביותר. אך עם זאת- חינני ביותר.

מבחן דרך: HONDA SH300

בקר באתר
יותר ממה שנראה לעין - הונדה SH300.
הקטנוע כבר שנתיים בארץ ולא ממש יצא לי לראותו על הכבישים, אך ביום המבחן השני פגשתי בהונדה SH300 נוסף בצבע כסוף שכמעט ונעלם למראית העין בין שלל מכוניות הליסינג הכסופות וקטנועי ה-125 סמ"ק הפזורים סביב.

מבחן דרך: can-am RENEGATE 800R

בקר באתר
יום חופש מהעבודה
אנו נוטים לחשוב שטרקטורון 4X4 ומתלים עצמאים לכל גלגל נופלים אל ההגדרה של כלי שעושה הכל, השילוב הטוב שבין טרקטורון בעל ביצועי ספורט לבין טרקטורון עבודה. חלק מהיצרנים מציעים שילוב של השניים כפי שתואר. הבנתי למעשה שקאן-אם מזיזה את ההגדרה הזו קצת הצידה ונוטה לכיוון הספורטיבי יותר בדגם הרנגייד. לאחר שרכבתי על דגם ה- 500 בטיול מועדון BRP ולאחר מספר שעות שביליתי עם דגם ה-800R אני יכול לומר בבטחה שקאן-אם לא פספסה את הגדרת הספורטיביות.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים