עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

מרץ 2010

מבחן דרך: דינלי DL-801 ודינלי DL-702

בקר באתר
בעקבות מבצעי דינלי האחרונים, יצאתי לבדוק ולהתרשם משני טרקטורונים בהיצע דינלי. הראשון מיועד לרוכב הספורטיבי המתחיל, שמו DL-801 והוא מצויד במנוע 300 סמ"ק. השני מיועד לאבא של אותו הרוכב, מבוגר, בעל עבירות משובחת ומשקל כבד. למעשה, את ה-DL-702 הייתי שולח ישירות לצה"ל, ללא רחמים.

מבחן דרך: קטנוע חשמלי

בקר באתר
חברת IFI מוכרת בנוף הישראלי מתחום הדו גלגלי כיבואן של דו"ג סיני זול וחשמלי יקר. החברה משווקת בארץ מותגים סיניים בעיקר אך במקביל שיווקה בישראל את קטנוע הוקטריקס החשמלי. קטנוע העל החשמלי שהצליח לכבוש את לב הבוחנים והלהיב את הדמיון של מי שזכה לרכיבת מבחן, אולם את כיסם של אלה מחיר הוקטריקס לא כבש. גם טווח התנועה הקצר, מנע מהרוכבים לרכוש ולהפוך את הקטנוע ללהיט.

מבחן דרך: הונדה FURY VT1300X

בקר באתר
"אדם ללא ארץ" HONDA FURY VT1300X
אם יצא לכם לראות את הסרט "No country for old men" אז ודאי תבינו את הקשר (תרגום הכותרת אינו ישיר). הסרט מתרחש במדבר שומם, שכל דמויותיו הזויות האחת יותר מהשנייה. שני מאפיינים עיקריים מהסרט עלו לי בזמן שרכבתי על ה-Fury שראה אור לכבוד 2010: האחד הוא המדבר האינסופי והבדידות שבו ועם זאת קסמו, השני הוא פרט מעניין מאוד שמעטים מהצופים מבחינים בו. לאורך כל הסרט, אין סאונד-טרק. לא מוזיקה ולא אפקט, כלום! שומעים רוח, אנשים מדברים, רעשי מנוע ומעט יריות. עם זאת מורגש שלא חסר צליל בסרט והצופה מרותק למושבו לכל אורכו. החלטתי להתרשם מהאופנוע הזה במקום שהכי טבעי לו בהשראה שהתחברה לי דווקא מהסרט הזה בעקבות המאפיין השני. דרום הארץ, במדבר. בואו, כנסו איתי לסרט.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים