עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

ספטמבר 2010

מבחן דרך: KTM 690 Enduro

בקר באתר
לאו דווקא בשטח - KTM 690 Enduro
מתגעגעים לדו"שים של פעם? שלושה ימים על גבו של ה-KTM 690 Enduro החזירו אותנו עם מסקנה מעניינת מאוד! ולאו דווקא בתחום השטח.
אם במקרה אתם זוכרים את מבחן הדרך שבוצע כאן ל-DUKE 690 של KTM בידי סטפן (גיליון ינואר 2009), אז תיזכרו באהדתו של הכותב אל מנועו. גם הדיוק השתמש במנוע ה-LC4 החדש כפי שהוצג ב-2007. עיקר תכנונו היה איזון ועידון כך שיספק תפוקה טובה הן באופנועי הכביש והן באופנועי השטח שבהם יותקן. מערכת ההזרקה מדויקת וטובה מאוד וכפי שציין סטפן בעבר "הכלי הזה הוא בעל תגובות מדהימות וזה אומר שלכל פעולה קטנה יש אפקט גדול מאוד." תגובתה מהירה ומדויקת ביותר. אך כעת אנו רוכבים על הגרסה שכונתה בפי היצרן "אנדורו 690". בסיס זהה, מכלולים היקפיים שונים.

מבחן דרך: רויאל אנפילד

בקר באתר
"סתם בשביל הקיק" Royal Enfield bullet
שלדת אלומיניום, זוג גלי זיזים עיליים, גלגלים יצוקים ומבנה אווירודינמי סוחף. כן, שכחו מכל אלה, היום אנו מדברים על משהו אחר. ואם עודכם זוכרים את פעלולי "הנץ השחור", לבטח תבינו את האופנוע רק מלהביט בו. חברת רויאל אנפילד עגנה בישראל, ועם ליין אופנועי וינטג'(?) 2010 מחזירים את ישראל ב"פאף" אחד לתחילת דרכה. עת הוקמה מדינת ישראל.

ה"התחרעות" הראשונה שלי- ילד פרא

בקר באתר
החודש, בשיא החום של אוגוסט, ליגת האנדורו לשנת 2010/11 יצאה לדרך במרוץ פגרה שנערך בעמק ליד הכפר נעורה במועצה אזורית גלבוע, בשיתופה ובעידודה. עם הרמת דגל השח-מט, החלטתנו להביא לכם את סיפורו של מתחרה צעיר, שמו אלירן סלם (18).

חדשות רכב דו גלגלי

בקר באתר
בישראל נעים כ-2,500,000 מכוניות על הכבישים. מספר שנראה כמעט כדמיוני. כל כך הרבה אנשים בוחרים לשבת פקוקים, שאפו עליהם. אך אנו על גבי הדו-גלגלי שלנו מונים רק כ-104,000 כלים סה"כ. חשוב תמיד לציין: נהג הרכב אינו קם בבוקר עם מטרה להוריד רוכבים מהכביש, אין עלינו "בול-זיי" באמת. ההיגיון הפשוט הוא שנהג מכונית נזהר ממכוניות אחרות.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים