עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

דצמבר 2010

קשר עין, שימוש אקטיבי בתאורת הדו-גלגלי - גלעד בן זקן מדווח מהשטח

בקר באתר
בגיליון (299) כתבתי את "אורחים בעולם שלהם" בהשראת ההרצאה של גידי פרדר. למי שלא קרא, בסיכום קצר אומר התור שהכביש שייך לאלו שרבים בו, בעלי המכוניות ולא לנו הרוכבים על כלי רכב קטנים ודו-גלגליים. ולכן עלינו להיות זהירים, שכן (לא מתוך כוונת זדון) בעלי הרכב אינם נוהגים לחפשנו על הכביש. ואם הבנו את הסוגיה, ניתן להסיק מסקנה נוספת, מסקנה תורמת.

מדווחים מהשטח - עונת הטריאל נפתחה רשמית!

בקר באתר
מספרים שכעשרה אופנועי טריאל מסתובבים בין רגלינו באדמות הקודש של ישראל. אך מספר זה בקרוב הולך לעלות באופן ניכר בעונה הקרובה. שכן שני יבואנים החלו ביבוא חוקי של כלים אלו לישראל. מדובר בחברת מוטוטרק, חברת-בת של סמל"ט יבואנית פיאט, אלפא ולנצ'יה אשר מתחילה את ייצוג גאס-גאס בישראל באופן רשמי. נוסף על כן, מחברת ה.מ.מוטו ישראל המביאה אלינו באופן חוקי את דגמי המוטוקרוס של הונדה, מגיע גם כן דגם הטריאל של החברה.

ג'ילרה - רוכבים מהלב

בקר באתר
מועדון הלקוחות של פיאג'ו העובד בשיתוף פעולה צמוד עם בית הספר לרכיבה מתקדמת בישראל- "אופנוען מאומן", קיים קורס הקשור לקהל לקוחותיו שאליו הוזמנו. הקורס שבו נכחנו הינו קורס בסיסי לרוכשי קטנועי המותג ג'ילרה שבחזקת עופר אבניר.

מבחן דרך: HONDA VT750S

בקר באתר
"אופנוע קלאסי" HONDA VT750S
פירוש המילה "קלאסי" הוא נצחי. בין אם זה מוצר, או בין אם זה אומנות גשמית או רוחנית, זה לא צריך להשתנות בכדי להיות טוב יותר. ההיפך הוא הנכון. ככל שהמוצר יישאר נאמן למקורו התקין והאהוב, זה שהכתיב את הדרך, כך פירוש המילה קלאסי תעצים בו את ערכה.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים