עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

פברואר 2011

אז קראו לו "ציוץ" Peugeot Tweet 125

בקר באתר
ארבע שנים חלפו, בהן המותג הצרפתי נעדר מנוף הדו-גלגלי בישראל. אז הנה, ד.ל.ב מוטוספורט מחדשת את היבוא עם ליין קטנועים חדשים מבית פיג'ו והראשון לצייץ למבחן דרכים הוא ה-Tweet 125 סמ"ק. ברוך הבא.

דיווח מהשטח: זהו, מספיק עם הטיזרים. כעת זה סופי!

בקר באתר
מאז שג'וליאן דופון ביקר בישראל באפריל אשתקד, התעורר משהו בין ציבור הרוכבים הישראלי, הרצון הרב לספורט דו-גלגלי, מהסוג הנ"ל. אז בוא נברך את הרך הנולד במדינה היהודית בשמו: ברוך הבא, אופנוע הטריאל של HM, Future 300! אופנוע הטריאל הראשון החוקי בישראל.

חדשות הפותוח של קאן-אם

בקר באתר
הצצה לעבר דגמי 2011 של ענקית הטרקטורונים קאן-אם מלמדת על הקשיים הכרוכים בהובלת השוק, ועל הסוגים השונים של פעילויות פנאי והנאה שאפשר להפיק מהם מהירות ובוץ. אלה היעדים שעמדו מול אנשי הפיתוח של קאן-אם, כאשר ניגשו להציג את החדשות שלהם לשנת 2011.

מדווחים מהשטח: הארלי בקניון

בקר באתר
במהלך החודש שחלף, בין התאריכים 14 ועד 24 לינואר, נערכה תערוכת אופנועי הארלי ואומנות הקשורה בנושא. פתוחה לכל מבקרי הקניון. בתערוכה הציגו שלושה אמנים ישראליים את יצירותיהם, לצידי אופנועי ההארלי החדשים שחנו שם.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים