עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

מרץ 2011

מבחן דרך: KTM RC8R 2011

בקר באתר
קשה, מהיר וחד יותר?
למעשה לא. הוא אומנם מעט חזק יותר, אך מסכת השינויים נוצרה בכדי לגרום ל-RC8R להיות אופנוע כביש ידידותי יותר, בעל אספקת כוח חלקה יותר, מתלים מעט רכים יותר, חיסכון בדלק ואריכות חיי הצמיגים. אם כן, הגרזן האוסטרי לומד מעט נימוסי שולחן ומקבל תג מחיר סביר יותר.

מבחן דרך: Piaggio Typhoon 125

בקר באתר
גלגול הנשמות Piaggio Typhoon 125
כאשר מוכרים מעל חצי מיליון קטנועים מאותו הדגם לשוק המערבי, כנראה שעושים משהו נכון. הטייפון הפך לסוג של ספינת דגל (או אולי- סירה?) עבור היצרן האיטלקי פיאג'ו, מכיוון שסיפק את אותו הצורך הצעיר, של קטנוע עירוני בסיסי אומנם, אך מגניב למראה לכל הדעות. עם הכיתוב tech-for-fun, לא יכולנו מעולם לטעות. קטנוע זה נולד במהותו, קודם כל לכיף ואח"כ לצורך.

סיקור האנדורו - קרוס

בקר באתר
טבילת אש ראשונה
במדינות נאורות בעולם, תחרויות האנדורו קרוס הם מופע לכל עניין ודבר. הם מתקיימים באולמות סגורים, והמסלולים המיוחדים נבנים במיוחד לצורך התחרות. הכניסה לתחרויות אלו הינה בתשלום, וקהל הצופים הוא חלק אינטגראלי מהמופע. דרך ארוכה עוד לפנינו העוברת תחת גלגלי הבירוקרטיה האיטיים, עד שנזכה ליום הזה שבו נוכל לחזות במופע כזה חוקי במדינתנו. אך ללא ספק אבן הפינה הראשונה, או יותר נכון
לומר לנוכח הצלחתו של המרוץ היום, עמודי היסוד ליום זה, הונחו השבת בשטחי המושב של בית נחמיה אשר במרכז הארץ.
מאת: עופר מיארה - אתר פאנצ'ר

סקירת ציוד שטח: מיגון ולבוש לרוכב השטח

בקר באתר
למי שמטייל, למי שנותן בגז וגם למתחרים בתחרויות האנדורו.
לא משנה על איזה כלי דו גלגלי אתם רוכבים - שתיים או ארבע פעימות, אנדורו, מוטוקרוס או דו-שימושי, מיגון לגוף שומר מפגיעות קשות, קסדה ומגן צוואר שומרים מפגיעות קטלניות.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים