עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

אפריל 2011

מבחן דרך: HMmoto CRE125R/F250R

בקר באתר
שטחי האנדורו הישראליים הולכים ומצטופפים כמו פיטריות אחרי הגשם עם ריבוי ההיצע מהמותגים הטובים בעולם. חברת ה.מ.מוטו ישראל פתוחה לעסקים כבר מאמצע השנה הקודמת ואיכשהו עד כה לא הזדמן לנו לרכוב על אופנועים אלה לצורך מבחן דרכים מקצועי. בהתרעה של רגע נעתרו ה.מ.מוטו לבקשת משרד לוי יצחק למבחן דרך כפול של שני אופנועים, מהקרביים והמצוינים שתמצאו בהיצע הישראלי.

מבחן דרך: TGB BULLET 125

בקר באתר
"מהיר? ועצבני!"
עם חזרת המותג TGB לישראל, יצאנו לבדוק את הקטנוע הראשון שהופשר להדגמות, דגם הבולט (קליע) הפונה לקהל יעד צעיר במחיר מפתה. הקוסמטיקה העצבנית כבר כלולה במחיר. למי שחשוב לדעת, חברת TGB קיימת מאז 1978.

סקירת קורס רכיבה + טיול, נאות הכיכר

בקר באתר
פאביו פאסולה, שם שכבר מתגלגל היטב על לשון קהל רוכבי האנדורו הישראלי. עם כמות הרוכבים שהודרכו על ידו, היינו מהמרים שהוא קנה בישראל דירת נופש. גם תורנו הגיע לפגוש את כבודו, יצאנו לקורס "פאסולה - אנדורו" בתל חדיד.
טיול: לפעמים מגיע העת לתור את ארץ ישראל על האופנוע. המדבר היפה בעונה זו עם גבים מלאי מים מזמין לטיול. כחלק מפעילות המועדון של חברת ד.ל.ב מוטוספורט
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים