עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

מאי 2011

סיקור אינדורו קרוס סבב ראשון

בקר באתר
ליגת האנדורו קרוס יצאה לדרך
ליגת מרוצי אופנועים כחול לבן, חדשה, צעירה ותוססת, החלה את פעילותה בארץ בחודש האחרון.
ליגת האנדורו קרוס, המשלבת יכולות רכיבה טכניות במעבר מכשולים מלאכותיים וקפיצות מוטוקרוס, מספקת לצופים אקשן משובח בתוך מסלול תחום ונוח לצפייה על כל המתרחש.

סקירת דגמי 2011 Sea-Doo

בקר באתר
נחשול של בטיחות Sea-Doo 2011
סקירת דגמי 2011 של אופנועי הים וסירות הספורט מבית Sea-Doo מלמדת כי אין כנראה גבול לדרכים בהן אפשר לנצל טכנולוגיה מתקדמת לשרות האדם
מאת: רני פלג

מבחן דרך: Kawasaki W800

בקר באתר
עם רגשות מעורבים :-) :-| :-(
נדיר שאני מחזיר אופנוע לאולם התצוגה ואין לי דעה מגובשת עליו. לפעמים זה קורה כבר ברמזור הראשון ולפעמים אני צריך יומיים של רכיבה וכניסה לדמות הרוכב אליו תוכנן האופנוע כדי להחליט מה אני מרגיש כלפי המכונה הדו גלגלית. הפעם שיניתי את דעתי כל כך הרבה פעמים מקצה לקצה שגם ברגעים אלו ממש אני לא יודע מה אני רוצה מה- W800, אופנוע הרטרו המקסים של קאוואסקי.

מבחן דרך: Peugeot GEO 300 RS

בקר באתר
כי זה Rק Sפורט Peugeot GEO 300 RS
קטנועי הגלגלים הגדולים הם הנישה המקובלת באירופה שמתקשה לתפוס תאוצה אצלנו. הם ספורטיביים בהתנהגות, ואם המנוע מסוגל לספק את מה שמציעה השלדה, כולם מאושרים. העובדה היא שסגמנט זה עדיין לא תפס את הנתח המגיע לו בעוגת המכירות. אך בהתמדה עיקשת, ההיצע עולה מעת לעת. מה היום בתפריט? Rק Sפורט!
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים