עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

יולי 2011

מבחן דרך: פיאג'ו בוורלי היולס 90210 125/300CC

בקר באתר
Piaggio Beverly 125/300cc
לפני כשנה החל שיווקו של הבוורלי החדש באירופה, כעת הוא גם כאן. מה שונה? יש לו עיצוב מוקפד וחישוקי רולס-רויס, הייתי יכול לתת כותרת אחרת?

מועדון הלקוחות של HMmoto מטייל

בקר באתר
במהלך החודש שחלף, נפגשו שישה עשר לקוחות HMmoto בארגון וסבסוד היבואן כפעילות "אפטר-סייל" לטיול באזור המרכז כאשר שניים עשר מהם רכובים על אופנועי HMmoto ועוד ארבעה הגיעו עם האופנועים הפרטיים שלהם, על מנת לרכוב ולהתרשם מה"הונדות" מבחן במהלך הרכיבה. הטיול אורגן במטרה להקנות לרוכבים סביבת רכיבה עם זהות המותג וגאוות יחידה. זאת ועוד, ניב מנהל המותג הגיע כאשר הוא רכוב על ה-CRE-F250R מהדגם החדש והמוזרק בדגש על קידום המכירה והיה צורך ברוכב נוסף שיגיע על גבו של ה-CRE-F300X לאותה המטרה. לצורך כך גויסתי על מנת לרכוב על האופנוע, כדי שהמעוניינים יזכו להתרשם ממנו. כזה אני, מתחשב אמתי בצרכי היבואן.

קשת, או כשל בטיחות לטרקטורון?

בקר באתר
דאגה לשלומך, ביטחונך, ובטיחותך, מבורכת, רצויה, ואף נדרשת במקרים מסוימים. הדאגה הופכת למטרד כאשר היא נעשית בצורה עיוורת. אז, היא הופכת לדאגת יתר חונקת ול"חיבוק דב". רוכבי הטרקטורונים קיבלו "חיבוק" יתר על המידה בתקנות שנקבעו ע"י משרד התחבורה המחייבות התקנת קשת בטיחות לטרקטורונים. בטענה של "בטיחות" מאולצים הרוכבים לקבל "גזרה" שבמקרים מסוימים עלולה להיות אסון ומסכנת חיים. חוק קשת הבטיחות לטרקטורונים מסוכן ומונע מענף הטרקטורונים להתפתח.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים