עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

אוגוסט 2011

מדווחים מהשטח: Kawasaki ULTRA 300LX

בקר באתר
Unleash HELL - Kawasaki ULTRA 300LX
לכבוד 2011 הציגה קאוואסקי את דור ההמשך לדגמי ה-ULTRA המצוידים במגדשי על שהחלו את דרכם ב-2007 עם ה-ULTRA 250X הראשון. שנתיים לאחר הצגתו ההספק גדל ל-260 כ"ס וכעת ראו זה פלא, 300 כ"ס ממנוע 1500 סמ"ק חזק וליניארי מאוד. נקראנו להשקת מים לעיתונאים בכנרת על מנת לחוות את הכלי.

סקירת הדגמים אפריליה

בקר באתר
אפריליה מותחת את הגבולות
מהיצרן האיטלקי והרדיקאלי שבבעלות חברת האם פיאג'ו זכינו לטעום וליהנות בכבישי ושטחי ישראל כבר מאז 2009. היצרן האיטלקי עושה שימוש בטכנולוגיות חדישות פרי פיתוחו ומציג פטנטים חדשים תוך כדי מתיחת הגבולות והרמת הרף לכל קטגוריה בה הוא דורך. להל"ן סקירה קצרה על הדגמים השוכנים בבטן האוניה שבדרכה אלינו:

מבחן דרך: HONDA CBR250R

בקר באתר
"אין מחיר לחופש!" אך מדוע לשלם יותר? HONDA CBR250R
להתחיל מהמחיר זה הכי הפוך על הפוך שאפשר לבקש. אבל אם אנו טוענים שאופנוע מסמל את החופש. ולחופש כידוע אין מחיר. באו הונדה ותמחרו לנו את תחושת החופש של אופנוע-אופנוע, תמורת 37,900 שקלים בלבד! יצאנו לבדוק.
קטגוריית הרבע ליטר פונה אל ליבו של הרוכב הצעיר עם אופנועים מוגבלי דרגת רישיון A1 עד 33 כ"ס בלבד, להם ימצא מבחר די צנוע. רוכבים אלו יחפשו מעבר לכלי הרכב היעיל גם אופנוע, עם הסקס-אפיל ויתר מאפייני האופנוע המעניינים כמובן יותר מקטנוע. אלה ימצאו שאין הרבה מבחר לאופנוע "ספורט" בקטגוריה שלהם.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים