עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

ספטמבר 2011

מדווחים מהשטח: רכיבה לילית עם BMW

בקר באתר
סמל ה-BMW כידוע יותר, או כידוע פחות, מסמל פרופלור של אווירון ברקע השמיים הכחולים לציין את רקע החברה כיצרנית מטוסים לפני שהייתה יצרנית רכב. אם כן, בליל שבת אחד, שהתרחש ב-12 לאוגוסט, הפרופלור ניצב בגאון על רקע הלילה באור הירח. חברת קמור הוציאה טיול שבילים לילי ללקוחותיה עם סדרת ה-GS של BMW בניצוחו של ירון גולדשטיין, מנהל המותגים BMW והוסקוורנה.

מבחן דרך: Duke & Duke

בקר באתר
הדיוק 125 של KTM עורר סנסציות רבות ברשת, שילוב בעל המניות באג'אג' ההודית ליצור אופנוע זול עם ההנדסה האוסטרית הביאו אופנוע Entry level מעניין מאוד לשוק האופנועים העולמי. בנוסף הדיוק 690 שכה אהבנו בעבר קיבל את האות R, יצאנו עם שניהם לכבישי ישראל כדי לבדוק מה זה עושה ללב.

מבחן דרך: Piaggio Yourban 125cc

בקר באתר
אם בטיחות, אז עד הסוף Piaggio Yourban 125cc
בשנת 2006 פיאג'ו הציגה את הפטנט "MP3", קטנוע שקיבל גלגל שלישי בחזית ושמר על הדינאמיות של הדו-גלגלי. כעת לכבוד 2011 פיאג'ו מציגים גלגול נוסף של אותו הפטנט, ה- Yourban MP3. פחות משקל, יותר עיצוב והמון בטיחות, זאת כדי לפנות לפלח שוק רחב יותר וגם לעודד נשים לעלות על הכלי הקל והדינאמי יותר.

מדווחים מהשטח: חדש בישראל, אוקסובייק

בקר באתר
חברת שירומיקה, יבואן טרקטורוני דינלי הממוקם במושב נורדיה שבשרון החל כעת ביבוא מותג חדש של רכבי שטח על מנת לסגור את פינת רכבי הסייד-בי-סייד התופסים תאוצה בישראל למרכולתו. אוקסובייק הינה חברה צרפתית-סינית המייצרת מגוון רכבי באגי כולל רכבי עבודה. בשלב זה מיובאים שני דגמי באגי. האחד מצויד במנוע 500 סמ"ק מתוצרת CF-MOTO והשני דומה מאוד ומצויד במנוע 700 סמ"ק מתוצרת דינלי. בשלב זה פגשנו בדגם ה-500 סמ"ק בלבד.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים