עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

אוקטובר 2011

התפוז המכאני NIPPONIA Arte 125cc

בקר באתר
כבר מספר חודשים שאני רואה את הניפוניה בכבישי ישראל, כמו הארנב מעליסה בארץ הפלאות. בכל פעם שראיתי אותו, הוא חמק ממני ללא זהות בין המכוניות ובזריזות. אבל אז הגיעה ההכרזה הרשמית. רייכמן, סוכן טויוטה מבני ברק החל ביבוא מותג קטנועים חדש לישראל, ניפוניה שמו של הקטנוע מארץ הפלאות. את כותרת המבחן פלט בספונטניות מכונאי בדוקאטי שראה את הקטנוע.

קורסי הרכיבה של דוגר"י ופרוריידינג

בקר באתר
כשייסד טל שביט ז"ל, מורנו ורבנו האופנוענים את אתרו דוגר"י יחד עם ניסים ברדה עלה רעיון של יצירת קורס רכיבה, המקה לרוכבים את הבטיחות בדרכים. אתר דוגר"י המשיך בפועלו לאחר מותו על מנת להמשיך את זכרו ומטרתו היא אך ורק למען בטיחות הרוכבים. הצוות הוותיק הכולל את ניסים ברדה וסטפן אבנדיצ'י חברו לביה"ס לרכיבה פרוריידינג-כפיר לוין ומדריכיו ומערך הקורס נבנה והורחב מא' ועד ת'.

24 שעות, 7 ימים Honda CBR600F

בקר באתר
לפני 24 שנים הונדה הציגה את מה שלימים יהיה אחד, אם לא ה-Best Seller בין אופנועי הספורט בעולם. ה-CBR600F שהתגלה כאופנוע שימושי לכל ימות ושעות השבוע, ממש 24/7 שכזה. לאחר מחסור של ארבע שנים בדגם, ההונדה הורנט מבית התלבש חגיגית, וקיבל את שם התואר "CBR600F". חזרתי לסדום-ערד ולרחובות ת"א מוכת המחאות.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים