עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

ינואר 2012

BMW מדגימים ABS

בקר באתר
בתחילת חודש דצמבר, נקראנו להצגת יכולותיה של מערכת ה-ABS המותקנת באופנועי BMW. לצורך ההצגה נקרא "קורט דה-מסינייר", מדריך טכני מטעם BMW אירופה, להסביר וללמד, איך ה-ABS באמת עובד ולשבור מיתוס: טווח הבלימה עם ABS אינו ארוך יותר מאשר נעילת גלגלים בקו ישר ללא ABS, למעשה הוא קצר יותר. אחרי שאמרנו זאת, קורט מציג מספר תצורות בלימה על שני אופנועי BMW, F800GS ו-R1200GS. פעם ברטוב, פעם ביבש, אחורי בלבד, משולב או מנותק. נציין שרוכב מיומן בתנאים יבשים יצליח להפיק תוצאה טובה יותר בקו ישר במעט לעומת מערכת ה-ABS, אך בכל יתר התנאים התוצאה הפוכה ויכולה להגיע עד לכדי פי שניים ממרחק הבלימה ללא מאשר עם ABS.

ארבעים שנות מדבר הגיעו לקיצן, מרוצים חוקיים בישראל כבר כאן!

בקר באתר
בין ה-15 ל-17 לדצמבר במהלך סופ"ש שלם, התקיימו שישה אירועי ספורט מוטורי מלאים בישראל. שמעתם נכון, שישה! ארבעה מהם היו מרוצים של ממש שכללו סופרמוטו וקארטינג במתחם אילת, אופנועי אנדורו ביער בית קשת ואופנועי טריאל ביער מגידו. שני מופעי ראווה נוספו לקהל באילת, אחד של פורמולה רנו, שאומנם ניסו ליצור מרוץ אך יותר מכל יצרו הצהרת נכונות לעתיד, ומופע דריפטים של מכוניות BMW גם כן באילת.

הבשורה האוסטרית KTM EXC350-F

בקר באתר
משנת 2000 ועד 2011 יוצר ה-EXC400 של KTM כאופנוע אולאראונדר עם מנוע נעים ולא מאיים למרות כוחו שבמותניו. ה-400 האוסטרי נחשב תמיד לאופנוע המתאים לשימוש כל המשימות בציון של כמעט טוב עד טוב מאוד כאשר הוא עושה את הכל ממש בסדר ומאפשר לכל רמת רוכב להיות "אחלה" בין חבריו, אבל אף פעם לא מצוין. בטווח הזה של מנועי ה-300 עד 400 סמ"ק, למעשה בטווח מנועי קטגורית E2 שלא נמתחו עד לקצה הברוטאליות של דגמי ה-450 סמ"ק, כמעט לכל יצרן יש נציג. טווח המנועים מספק כוח שלא מאיים, אבל כוח עדיף לחלוטין על פני הקטגוריה הקטנה שנעצרת ב-250 סמ"ק ארב"פ כמו ה-400 שתואר, אך בין דגמי 2012 לא מצאנו אותו, מה שכן מצאנו זה את ה-EXC350-F במקומו. האם ה-350 נועד להחליפו?

AJP PR5

בקר באתר
עוד בחודש שעבר ה.מ.מוטו ישראל הודיעו על כך שאופנועי AJP מגיעים ארצה. כעת נמצא כבר ליין AJP בבן-שמן פינת נוח מוזס ת"א. כאן תראו לדוגמה את ה-PR5 בגרסת ה-FACTORY היוקרתית והחזקה יותר.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים