עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

יוני 2012

השקה עולמית סאן יאנג

בקר באתר
באירוע חגיגי שהתרחש ב-20 לחודש מאי, הושק ה-SYM ג'וימקס החדש ל-2012 על שלל מנועיו המוזרקים בנמל ת"א. זו הפעם הראשונה שאירוע שכזה מתרחש בישראל, ישראל גברה על פורטוגל וספרד ונבחרה לייצג את ההשקה. מטרו מוטור, יבואנית SYM לישראל מזה למעלה מ-25 שנים הפיקה אירוע שלא מבייש את המעמד. בין אורחיו נצפו כ-70 עיתונאים ומפיצים מחו"ל, לצידי מפיצים ועיתונאים ישראלים.

טור דה-ישראל

בקר באתר
והנה ידיעה שלא תשמעו בכל יום. עיתונאי האופנועים האיטלקי דויד מארלי ביקר בישראל במהלך חודש מרץ, על מנת לבצע "טור דה-ישראל" על גבי ווספה. יבואנית פיאג'ו, עופר אבניר, העמידה לרשותו של ד.מארלי ווספה GTS300 עליה ביצע 1500 ק"מ בשבוע לאורכה ולרוכבה של ישראל הקטנה, בערך פי 3 מאורכה של המדינה הקטנה.

אבולוציה או רבולוציה

בקר באתר
יצרן האופנועים הגדול בעולם הונדה, ניער את עולם האופנועים כשבמהלך השנה השיק את הקונספט החדש של הונדה לפיו חסכוני והגיוני לעומת ביצועי וכסחיסטי זו הדרך לדבר על מכירות. אם קודם ההתמקדות אמרה שאדום נוסע הכי מהיר, וכחול עולה לווילי הכי טוב, העולם החדש מחייב את המציאות שאומרת שהמוצר ירוק ככל הנראה ינצח את שני אלה.

חטא ירוק, ה-Pedelecs של NEO

בקר באתר
אני יודע שזה חטא, הרי מחירון ועיתון אופנועים אנו, מטרתנו לתמוך בדו-גלגלי הממונע שאידיאולוגית בו אנו מאמינים. אך החודש לשם שינוי, רכבנו בין לבין דווקא על אופניים חשמליים. מחיר הדלק הגיע ל-8 ₪ לליטר וקטנוע ממוצע שגומא כיום בין 23 ל-26 ק"מ לליטר אומנם מציע חלופה טובה למכונית באופן כללי, מבחינת זמן, צריכת דלק ומציאת חנייה, אך לא מציע חלופה טובה לסופר-מיני מבחינת הדלק בימנו. ועם מחירי הביטוח? מי לא היה מוכן לחתום עכשיו על כלי רכב ללא ביטוח?

קיץ חם בין אופנועי הים

בקר באתר
סידו השיקו החודש את ליין 2012 כאשר הם מחזיקים בלמעלה מ-50% מהיקף השוק הישראלי וכמו כן גם מובילים את השוק העולמי, לא רק במכירות אלא גם בטכנולוגיה המתקדמת. מאז 2009 שבה קיבלו דגמי הדגל GTX ו-RXT את מערכות ה-icontrol ובולמי הזעזועים לאופנוע הים, המערכות מחלחלות הלאה וכיום הגיעו עד לדגם ה-GTI ההתחלתי.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים