עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

יולי 2012

BMW מוזילים את מחירי הליין

בקר באתר
בקיץ 2010 הוזלו אופנועי BMW עוד כשהמותג היה בידי קמור בכ-8% די משמעותיים. החודש, ב-10.6.12, מודיע גיל אגמון מדלק מוטורס (מאזדה, פורד, לינקולן), המחזיקים החדשים מזה מספר חודשים במותג BMW והוסקוורנה על הוזלה אגרסיבית בליין המותג, מבלי להתפשר באיכות המכלולים המוצעים על האופנוע. זאת בהמשך למהלך אותו ביצעה לפני כשלושה חודשים במכוניות BMW עת הוזלו מכוניות היוקרה בכ-20%. על הפרק מונח מיצוב מחדש של המותג יחד עם תמחור אגרסיבי ביותר.

מוטוקרוס ביבוא סדיר לישראל

בקר באתר
תקנות היבוא אושרו בשבועות האחרונים ויפורסמו סופית במהלך החודש. אם ב-2009 מטרו הביאו YZים שמעולם לא ראו אור יום, אם בסוף 2011 ד.ל.ב פרסמו את מחירי המוטוקרוס, אז חברת עופר אבניר, יבואנית סוזוקי הוותיקה החליטה עקב אישור התקנות להקדים צעד ולהשיק את הכלים התחרותיים מבית סוזוקי RM-Z כבר כאן בישראל.

מתקפת קטנועי העל מתרחבת

בקר באתר
מפת השוק הדו-גלגלי לימדה אותנו שקצת למעלה מעשור רוכבי אופנועי הביניים היגרו לקטנועים גדולי נפח, מעל 250 סמ"ק. בתקופה ש-300 סמ"ק עדיין לא התחיל את דרכו באירופה בישראל צמחה לה קטגוריה רחבה של קטנועי 400 סמ"ק. למעשה ניתן לומר שהטימקס 500 של ימאהה הוא פורץ הדרך הראשון שממשית החליף את האופנוע עת פרץ וייצר ספין תחבורתי ותקשורתי ב-2001 עם הטימקסים הצהובים הראשונים.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים