עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

אוגוסט 2012

Guardian angels – כשהאלקטרוניקה מתערבת

בקר באתר
מאז ימי הקרבוראטורים והפילטרים הפתוחים, עברו "קצת" מים בנהר והתערבות אלקטרוניקה ממוחשבת רבה נכנסה לתוך האופנועים לאחר שהוכחה במסלולי המרוצים. לאחר שהורידו כ"כ הרבה ק"ג והוסיפו אין ספור כ"ס, החליטו לרתום את הטכנולוגיה החדשה שאינה קשורה בחומרה, אלא בתוכנה.

יוסאנג, סיבוב שני

בקר באתר
מאז שמבט קדימה, היבואנית הראשונה של אופנועי יוסאנג לישראל סגרה את דלת עסקיה, שרון בוכניק, א.ש.ל אופנועים מיהר לפתוח את דלתו ולאמץ את כל לקוחות יוסאנג לביתו, תוך כדי מתן שירות וחלפים, שיהיה "אבא ואמא" כפי שנהוג לומר.

CFMOTO הנאה לכל הגלגלים

בקר באתר
מותג חדש בישראל של רכבי שטח וטרקטורונים עומד לשדרג את הזמן הפנוי שלכם. כעת מציעה קבוצת עופר-אבניר לחובבי השטח, מספר אפשרויות נוספות לחוות את ההנאה המשכרת שבטיולי השטח, עם מותג המשווק מוצריו ברחבי העולם מזה שנים רבות, והמתמחה בייצור טרקטורונים ורכבי שטח.

קטנועי החשמל של GMI ישראל

בקר באתר
גיליון מעניין יצא החודש, כתבה אחת על הבקרות האלקטרוניות של אופנועי הספורט והכתבה הזו, שעוסקת בקטנוע החשמלי מהמיזם הישראלי. כנראה שאחרי הכל העולם מתחיל להיות בשל להתקדם הלאה מהמכאניקה אל האלקטרוניקה, מעניין. בתערוכת אוטומוטור שהתרחשה בפסח האחרון, נחשפנו לראשונה לקטנועים "תוצרת כחול לבן" של צמד היזמים אורי דואק ויוני תותי.

ה-Commander של קאן-אם בישראל

בקר באתר
שנתיים אחרי שהוצג, רכב השטח החדש מטריף את חובבי השטח בישראל, עם כוח ללא גבולות, איכות ללא פשרות, טכנולוגיה מתקדמת ויכולת לצלוח כל שטח במהירות, בטיחות ובהנאה מרובה.
חברת קאן-אם, ענקית רכבי השטח והפנאי מקנדה, טורפת שוב את הקלפים של חובבי ההרפתקאות, עם הקומנדר, רכב השטח רב העצמה והיכולות שלה. לאחר שליטה בשוק הטרקטורונים בישראל בשנים האחרונות, מציעה כעת עופר אבניר, יבואנית קאן-אם, את הקומנדר עם רישוי טרקטור משא ומציעה דרך חדשה ומהנה להשיג ריגושים מוטוריים בשבילי הארץ.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים