עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

יוני 2013

ספורטמוטו עממית

בקר באתר
יש שלבים מסוימים בחיים שהבנאדם יודע מה מאחוריו ומה מלפניו, אז הוא לוקח את כל הניסיון שנצבר מאחוריו ומסתכל קדימה ושואל מה אפשר לעשות הלאה בחיים לצרכי הנאה וסיפוק, ומה חייבים לעשות בשביל להמשיך להתקדם ולהתקיים.
סופרמוטו נכלל בהנאה וסיפוק. כדי להיות רוכב סופרמוטו מקצועי צריך א: להתחיל לרכב בגיל צעיר וקצת כשרון לא יזיק. ב: תקציב אימונים שכולל אופנוע טוב, דלק, צמיגים וציוד רכיבה. ג: המון נחישות ומסירות למטרה, או כמו שאומרים Determination. במידה וסימנת V על שלושת אלה, עלית הלאה למדרגה שהפכה את הספורט למקצוע. התחלתי לרכב סופרמוטו בתור רווק בגיל 29 וכיום בגיל 34 אני שמח לבשר שאני נשוי באושר, ולקראת הרחבת התא המשפחתי.

HONDA CBR500R

בקר באתר
מאז שהונדה, אחת היצרניות הגדולות ביותר בענף האופנועים זיהתה את מגמת השינוי שחלה בעולם האופנועים והציגה מספר אופנועי תקציב כמו ה-CBR250R וה-CRF250L, היא זכתה להיענות חיובית מצד קהל הרוכבים. גם אנו בחנו את שני הכלים בעבר כאן והבנו לחלוטין את סיבת הצלחתם בין הרוכבים הצעירים. זה פשוט הגיוני לעשות את זה. מתחילת השנה שונו קטגוריות רישיון הנהיגה באירופה כאשר רף הביניים של ה-33.9 כ"ס קפץ ל-47 כ"ס.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים