עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

דצמבר 2014

משפחת הווילדקאט נחתה בישראל

בקר באתר
זוהי ללא שום ספק שנת רכבי השטח, בחצי שנה האחרונה החלה כל ההתרחשות החדשה סביב התקנות שמורידות את רכבי ה-Side By Side מהכביש לשטח בלבד מצד אחד, ומצד שני מאפשרת קטגוריה רחבה ביותר של רכבי שטח עם הרבה פחות הגבלות והיתרים כפי שהיה בעידן ה"טרקטור משא" שממנו הנהנה העיקרי היה ה-RZR800S של פולריס.
אז עם פתיחת השוק לקטגוריית רכבי השטח המאפשרת גיוונים רבים תחת הגבלת איסור התנועה בכבישים, הגיעו אלינו הרייזר והמבריק 1000 שמייצגים גישות שונות לאותה הקטגוריה.

שובם של קטנועי TGB

בקר באתר
קטנועי TGB שבו לישראל, הפעם תחת המטריה של ד.ל.ב מוטוספורט כאשר היבואן מבטיח את השירות שלו זוכים לקוחות אופנועי השטח. TGB הינה יצרן הקיים מאז 1978 ומוביל מצוינות במערכות הינע. את הוריאטורים של TGB תוכלו למצוא לדוגמה בסאן-יאנג ובעוד מגוון רב של דגמים נפוצים בישראל. חידוש היבוא החל עם ארבעה דגמים שחלקם תושב חוזר כמו ה-Bullet 125 הספורטיבי המתהדר בעיצוב ספורטיבי צעיר ומנוע 125 מקורר אוויר המוכר מהקימקו מובי המוצלח ובעלית ה-X-Motion בנפחי 125, 250 ו-300, דגם המנהלים של היצרן על מגוון מנועיו. הדגם השלישי בהיצע גם כן תושב חוזר המוכר יותר לקהל השליחים, ה-EXPRESS 125 עם הארגז המובנה במקור. אך גולת הכותרת היא...

כתף לכתף

בקר באתר
לקראת סוף חודש נובמבר בכירי הוסקוורנה אוליבר גורינג, מנכ״ל המותג הוסקוורנה ומנואל סנטנר-מנר, מנהל המכירות העולמי הגיעו לסיור קצר בן יומיים בישראל על מנת לטייל בבית היבואן עופר אבניר ובין הסוכנים, להתרשם משוק האנדורו ההולך ומתפתח בישראל לאורך השנים. במקביל כך הם רואים את ההתנהלות מקרוב וזהו חלק ממרכיב המכוון את תוכניות החברה לעתיד ברמה העולמית. אוליבר גורינג בעברו ניהל את הפיתוח בהוסאברג ובמעבר להוסקוורנה קיבל את הכובע המותג החדש. יצאנו מספר מצומצם של עיתונאים עם הצמד לרכיבה קצרה על אופנועי הוסקוונה על קטע קצר בקו 400 שבין המרכז הלוגיסטי של אבניר בשוהם ועד לארוחת הצהריים המופלאה ביער קולה מידיו של נמרוד דור.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים