עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות

קניה בטוחה - התקנון שלנו

 

 

התקנון שלנו - קניה בטוחה

 

א. תהליך הרכישה והמשלוח

 

קונים במקום בטוח

כאשר אתם קונים באתר לוי יצחק אתם יכולים להיות שקטים, מפני ש:

1. הזמנתכם מועברת ישירות למערך השירות היעיל של הוצאת לוי יצחק והיא תישלח אליכם בדואר מייד בו ביום, עם סיום יום העבודה. בנוסף, תקבלו בדוא"ל אישור על הזמנתכם.

 

2. הקנייה שלכם מאובטחת בפרוטוקול SSL , דף הסליקה מאובטח ע"י פרוטוקול SSL להצפנת תעבורת נתונים באמצעות תעודת SSL: פרטי האשראי שלכם אינם נשמרים במערכת האתר ואינם נשמרים במערכת הסליקה. מספר כרטיס האשראי נשלח ישירות מהאתר למערכת טרנזילה ולחברת האשראי באופן מוצפן ומאובטח ואינו נשמר בשום מסד נתונים ובכך מונע אפשרות של חשיפת פרטיכם האישיים.

 

שלבי הרכישה

 

1.    בחירת המחירון

ניתן להגיע לרשימת המחירונים ב-3 דרכים פשוטות:

  • באמצעות הקישור "קנה מחירון בהנחה" ישירות לרשימת המחירונים.
  • באמצעות כפתורים הנמצאים ברוב העמודים באתר.
  • באמצעות מנוע החיפוש.  

ברשימת המחירונים בוחרים מחירון המבוקש, לוחצים על הכפתור "הזמנת חוברת" ומגיעים לעמוד פרטי המחירון.

 

2.    פרטי המחירון

סקרתם את המחירון המבוקש. לקבלת תמונת שער גדולה הקישו על תמונת המחירון. במידה והמחירון עונה על דרישתכם הקישו "להזמנה לחץ כאן".  בשלב זה ניתן עדיין להתלבט, להתחרט, לסגור את החלון עם הפרטים האישיים ולצאת מדף פרטי המחירון. אתם יכולים להמשיך ולגלוש ברחבי האתר ולרכוש מחירונים אחרים.

 

3.    פרטי המזמין ואמצעי התשלום

אחרי הקשת על כפתור  "להזמנה לחץ כאן" יוצג בפניכם חלון בו עליכם להכניס את הפרטים האישיים כולל כתובת מדויקת למשלוח דואר ואת פרטי כרטיס האשראי שברשותכם: שם בעל הכרטיס, מס' תעודת הזהות של בעל הכרטיס, תוקף הכרטיס וסוג הכרטיס (ויזה, ישראכרט, דיינרס ואמריקן אקספרס). אחרי שווידאתם כי כל פרטים האישיים ופרטי החיוב נכונים הקישו "שלח".

התראת אבטחה: לחיצה על כפתור ה"שלח" תעביר אתכם לסביבה מאובטחת לצורך השלמת תהליך הרכישה. הנתונים שתמסרו מאובטחים ע"י פרוטוקול SSL  מתקדם. מנעול הביטחון שיופיע בחלקו התחתון של המסך מאשר כי דף זה אכן מאובטח.

מידע זה מוצג בדף הבית של האתר ובכל נקודה שבה נדרשים פרטי מידע אישיים.

 

בתום ביצוע ההזמנה תקבלו אישור על ביצועה ותקבלו דואר אלקטרוני המאשר שהזמנתכם נקלטה. כל שעליכם לעשות הוא לרשום את מספר ההזמנה. חשבונית מס קבלה תשלח אליכם כחוק יחד עם המחירונים.

 

4.    המשלוח

כל המחירונים שאתם מזמינים נמצאים אצלנו דרך קבע במלאי ולכן הם נשלחים אליכם בדואר בו ביום, בסיום יום העבודה. אם מסיבה כלשהי הספר חסר באופן זמני, אנו ניידע אותך על כך ונקבל את הסכמתך לעיכוב באספקה. זמן האספקה, כפי שמוגדר על ידי דואר ישראל, הוא עד 10 ימי עבודה. אם תרצו לקבל את המחירונים מוקדם יותר, תוכלו לבחור באספקה באמצעות שירות שליחים וזאת בתוספת מחיר של 15- 30 ש"ח (תלוי בכתובת). בכל עיכוב בדואר מעבר ל-10 ימי עבודה יש לפנות אלינו טלפונית ל-03-5619114 .

 

 

ב. עניינים משפטיים

 

1.       כללי

  • הקנייה באתר לוי יצחק כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא תקנון זה בקפידה, שכן הקנייה באתר לוי יצחק מעידה על הסכמתך לתנאים הכלולים בו.
  • האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.
  • אם אתה קטין (מתחת לגיל 18) או מי שזקוק לקבל אישור מצד שלישי כדי לבצע פעולה משפטית, הנך מצהיר ומאשר כי קיבלת את הסכמת ההורים, האפוטרופוס, או מי שנדרש לצורך ביצוע הקנייה באתר לוי יצחק.
  • קנייה באתר לוי יצחק רשאי לבצע כל מי שברשותו כתובת דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט וכרטיס אשראי אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות האשראי הפועלות בישראל, ותקף ביום ביצוע הקנייה. ביצוע קנייה באתר לוי יצחק, לרבות מסירת פרטי כרטיס האשראי, בירורים ופעולות אחרות, ניתן לבצע גם באמצעות הטלפון.
  • אספקת המחירונים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן.

2.       מועד אספקה

  • אתר לוי יצחק ו/או מי מטעמה לא ישאו בכל אחריות לעיכובים באספקת המחירונים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם, כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים ו/או מערכות תקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, פעולות איבה ו/או כוח עליון (מלחמה, רעידת אדמה, מזג אוויר וכיו"ב), אירועים שייפגעו בהשלמת תהליך הרכישה ו/או בקיום מועדי האספקה. במקרים אלה רשאית אתר לוי יצחק להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של מבצע הקנייה.
  • המחירונים יסופקו באמצעות דואר ישראל. המחירונים ישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג בדואר ישראל ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בדואר ישראל. יודגש בזאת, כי זמני האספקה של המחירונים אינם ניתנים לבקרה ע"י אתר לוי יצחק ואינם בשליטתה והנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה נגד אתר לוי יצחק עקב שיבושים.

3.       מדיניות הגנת הפרטיות

 

א. המחויבות שלנו להגנת הפרטיות.

הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות שלנו לגבי איסוף מידע באתר.

 

ב. המידע שאנו אוספים.

בעמודים באתר שבהם ניתן להזמין מוצר או שירות, להזמין מידע וכו', נדרש מידע כמפורט: שם, ת"ז, כתובת, דוא"ל, טלפון, תאריך לידה, מספר כרטיס אשראי וכו'.

 

ג. מה אנחנו עושים עם המידע.

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת קבלה וכו').

המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי).

במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר.

אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף אתה מוזמן לידע אותנו בדבר רצונך זה ונפעל בהתאם. בכל מקרה לא נעשה שימוש בפרטים שלך לצורך זה אלא אם בקשת זאת מפורשות.

כמובן, שאיננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.

 

ד. אבטחת מידע

אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר.

 

ה. יצירת קשר איתנו

לשאלות בעניין הגנת הפרטיות באתר, וכן לתלונות על הטיפול במידע באתר, יש לפנות אל צוות אתר לוי יצחק בכתובת siteman@levi-itzhak.co.il

 

4.       Cookies "עוגיות" 

עוגיות הינן קובצי טקסט קטנים אשר מאוחסנים על ידי השרת של אתר לוי יצחק, באמצעות הדפדפן שלך, על הכונן הקשיח של המחשב בו אתה משתמש. העוגיות מכילות מידע שמזהה אותך באופן אישי ואתה יכול לכוון את תוכנת הדפדפן שלך כך שתסרב לקבל אותן. השימוש בעוגיות יאפשר לנו לספק לך שירות מהיר ויעיל ויחסוך ממך את הצורך להזין את פרטיך האישיים פעם נוספת.

 

5.       התחרטתם? הוצאת אתר לוי יצחק תחזיר לכם את כספכם בחזרה

ניתן לבטל את העסקה תוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר. את המחירון שאותו ברצונכם להחזיר יש לשלוח חזרה לקבוצת לוי יצחק בדואר רשום ובתנאי שהמוצר אינו פגום. דמי ביטול העסקה 5% מערך העסקה.

על מנת להחזיר את המוצר עליך ליצור קשר טלפוני לתיאום ההחזרה, ולאחר שהמחירון יוחזר תזוכה בהתאם לצורת התשלום. במידה והמחירון נבדק על ידי אתר לוי יצחק ונמצא פגום - הזיכוי יהיה יחסי לערך הספר שהוחזר.

 

6.       דין ושיפוט

הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד.

 

7.       שאלות ובירורים

לבירורים ולשאלות במהלך הקנייה ניתן לפנות באמצעות צור קשר

או באמצעות הדואר האלקטרוני:  siteman@levi-itzhak.co.il

לבירורים ולשאלות לאחר קנייה ניתן לפנות לשירות הלקוחות של אתר לוי יצחק בטלפון:

03-5619114 בימים א'-ה' בין השעות: 08:00-15:30.

 

היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים