לוי יצחק

קבוצת לוי יצחק נוסדה בשנת 1971 ע"י לוי יצחק ז"ל (יליד בולגריה), שמאי ידוע ומוכר בתחום הרכב וחוקר שווקים בתחום הנדל"ן והמוצרים בישראל.

בלב פעילותה הענפה של קבוצת לוי יצחק פועלת חברת השמאות הגדולה בישראל המתמקדת בהפצת מחירוני נדל"ן ורכב בתפוצה ארצית, הפעלת מחירונים באינטרנט,הפעלת אפליקציות בתחום הרכב והדירות. מערך ארצי לסקר דירות עבור חברות הביטוח וכד'.

לוי יצחק הפך מזה זמן רב למותג מוביל ומוכר בכל בית אב בישראל.

קבוצת לוי יצחק פועלת במספר חטיבות העוסקות בתחומי המדיה, הפרסום, סקרי שוק, שמאות, תוכנות מחשב ואינטרנט: מספר אפליקציות שניתנות להורדה בחינם (בחנויות האפליקציות)בתחום הרכב ובתחום הדירות והנדל"ן לשימוש הקהל הרחב. כשהפעילות מתמקדת בעיקר בענפי הנדל"ן, הרכב, הביטוח, התקשורת והתיירות בישראל.

פעילותה של הקבוצה משפיעה רבות על תחומי הצריכה הפרטית והציבורית בארץ בפרט ובתחומי הכלכלה הארציים בכלל. בשנים האחרונות הרחיבה קבוצת לוי יצחק את פעילותה, והפכה לחברת יזמית המשקיעה בנדל"ן.

לקבוצה שני מרכזי פעילות עיקריים:

  • תל אביב - מרכז הפעילות העסקי של הקבוצה בתל אביב אחראי על הפעילות הכוללת ממרכז הארץ דרומה.
  • חיפה - מרכז הפעילות העסקי של הסניף אחראי על הפעילות העסקית בצפון הארץ.

בין כל מפעליו הנכבדים של לוי יצחק, העומד בראש קבוצת לוי יצחק, עומד לזכותו גם תפקיד נכבד כיו"ר לשעבר ועדת המלגות לתלמידים מצטיינים בעלי נצרכות כלכלית של המועדון המסחרי והתעשייתי.

המועדון בשיתוף נאס"א הקימו יחדיו את הקרן ע"ש אילן רמון ז"ל אשר תכננה והוציאה לפועל אירוע חלוקת מלגות מיוחד במעונו של שגריר ארה"ב. בעבר חילקה הוועדה של המועדון מלגות בסכום כולל של מיליון שקלים בשנה.

צוות העובדים

קבוצת לוי יצחק הינה חברה הפועלת כעסק משפחתי כשבראשה עומד לוי יצחק - מייסדה ומנכ"ל החברה.

  • מי-רון לוי - סמנכ"ל הקבוצה והמומחה בחברה לרכב.
  • קרין לוי-קראוזה - מנהלת השיווק, הפרסום, קידום המכירות וההוצאה לאור ומנהלת מחלקת סקר דירות בחברה.

בקבוצה שותפים 50 עובדים מקצועיים ונאמנים שהולכים עם הקבוצה שנים רבות והפכו לחלק בלתי נפרד מהמשפחה.

פעילות אקדמית

קבוצת לוי יצחק פועלת גם בזירה האקדמית. ללוי יצחק מסורת ארוכה הן בתור מורה ומרכז מגמה באורט ישראל והן בניהול קורסים הקשורים לעיסוקו כשמאי ומעריך. בעבר משרד לוי יצחק ניהל מס' קורסים מוצלחים ביותר בשיתוף "המכללה שליד איגוד חברות הביטוח". 

סקר TGI

בהתאם לסקר TGI, המותג לוי יצחק הוא בין המותגים המובילים בישראל, אם לא המותג המוביל. לאור היקף ההדפסה השנתי, ההוצאה לאור של קבוצת לוי יצחק היא בין הגדולות בישראל.


משרד ראשי

תל אביב - דרך מנחם בגין 90 - בית לוי יצחק
טל': 03-5619115 / 03-5619114

אזור הצפון

חיפה - דרך העצמאות 104
טל': 04-8522269 / 04-8520426

כתובת המייל שלנו: levi@levi-itzhak.co.il