מחירון הדירות והשיפוצים של לוי יצחק

מחירון הדירות  +  מחירון שיפוצים 

 הזמנת מגזין הנדל

  

 

מחירון הדירות והשכרת דירות

מחירון הדירות של לוי יצחק כולל מחירי דירות יד שנייה בכל הארץ ומתייחס לדירות להשכרה ולמכירה. המחירון נותן בידי הרוכשים והמוכרים הפוטנציאליים את הכלים להעריך את שווי הנכס בדיוק מירבי. המחירים בבתים משותפים (בנייה רוויה).
המחירון מסווג בעשרות קטגוריות המאפשרות לאמוד את שווי הדירה על פי הפרמטרים השונים המשפיעים ישירות על ערך הדירה: עיר, שכונה, רחוב, קומה, חזית, עורף, גיל הבניין, מעלית, חנייה, רחוב שקט, רחוב סואן, מס' הדיירים וכד'. המחירון מתעדכן אחת לחודש ע"י צוות המומחים של קבוצת לוי יצחק.

המחירון כולל מחירי דירות ב- 42 ערים בארץ ומסודר על פי סדר הא"ב:
רשימת 42 ערים בארץ ומסודר על פי סדר האותיות
כמו בכל המחירונים של קבוצת לוי יצחק, גם את המחירון הנוכחי בנינו לנוחותכם המרבית. ההתמצאות במחירון קלה ופשוטה ואינה מצריכה הסברים מפורטים של ממש.
כל עיר במחירון מחולקת לשכונות הנמצאות בשטחה, כשבכל שכונה תוכלו למצוא פירוט של הרחובות.

 

סקרי שוק בנושאי נדל"ן

קבוצת לוי יצחק מבצעת סקרי שוק נרחבים גם בשוק הנדל"ן בארץ. הסקרים השונים מספקים עבורכם (יזמים, קבלנים ואנשי נדל"ן מכל התחומים)
את המידע המפורט, העדכני והמדויק ביותר שיקל עליכם ויסייע בלקיחת החלטות חשובות בקניה, מכירה, בניית פרויקט כזה או אחר וכד':

  • מחירי דירות
  • משרדים
  • מגרשים

הנדל"ן מדבר בשקלים : לוי יצחק הוביל מהפכה!

בשנתיים האחרונות אנו עדים לעליות וירידות חדות של הדולר שלא היו מביישות אף רכבת הרים. "כמה הדולר היום?" הפך לשאלה השנייה הנפוצה ביותר אחרי "מה נשמע?"
והמרוץ המטורף אחר ערכו העדכני של הדולר הפך לבלתי אפשרי. 

לוי יצחק החליט שאין כל הגיון של ממש לנקוב את מחירי הנדל"ן בארץ במטבע זר כאשר אנו משתכרים בשקלים. הטלטלה שעבר הדולר ואי הוודאות במחירי הנדל"ן חיזקה את ההחלטה לעבור ולדבר רק בשקלים.

למגזין הנדל"ן הדיגיטלי מאת לוי יצחק