מחירון אופנועים, אופנועי ים וטרקטורונים של לוי יצחק

  -> צפו במגזין הדיגיטלי  

כנסו וחיסכו המון כסף: מחירון אופנועים אינטראקטיבי

ban-mot_20191107100419.865.jpg

מחירון האופנועים התחדש והשתדרג למחירון שמתעדכן אחת לחודש. לאוהבי הדו גלגלי קיימת מהדורה מיוחדת המחולקת חינם, אותה ניתן למצוא בכל מקומות הריכוז של אופנוענים כדוגמת יבואני וסוחרי אופנועים, מוסכים לאופנועים ועוד. המהדורה המחודשת עשירה במאמרים, חידושים מעולם הדו גלגלי, מידע חשוב לקהל האופנוענים וכוללת גם את המחירון כמובן.

המהדורה מתייחסת גם לטרקטורונים, אופנועי ים, אופנועים ושאר רכבי אקסטרים במהדורה המיוחדת של לוי יצחק. מתוך חשיבה ואהבה לעולם הדו גלגלי הוציאה קבוצת לוי יצחק חוברת מיוחדת לאופנועים בלבד (הכולל גם טרקטורונים ואופנועי-ים) המיועדת לאופנוענים צעירים וותיקים. המהדורה המיוחדת כוללת: מחירון אופנועים מורחב, מחירון קטנועים, מחירון טרקטורונים ואופנועי-ים. המחירון נוח וקל מאוד לשימוש ומתאפיין בחלוקה לחברות (בסדר הא"ב). בכל עמודה, שבראשה מתנוסס שם החברה, מופיע שם הדגם, קוד הדגם, שנת הייצור ומחיר אופנוע.

מגזין אופנועים - כתבות שטח מרתקות, חידושים ואיבזורים שזכו בפרסים בעת האחרונה, חדשות מעולם התצוגה, פריטים שאתם חייבים שיהיו לכם בקולקציה ועוד ועוד. פרסומות שונות הנוגעות בעולמם של האופנוענים וכוללות לעיתים גם הנחות מיוחדות לקוראי המהדורה, ופרסומות המגיעות בצורת המלצות המערכת המפנות אתכם ליבואנים בצורה ישירה יותר.

בעיני החוק - מדור מיוחד הנוגע בעולם המשפט הקשור לעולמם של הרוכבים ונוגע בשאלות חשובות הנוגעות לאופנוענים בפרט ונהגים בכלל.

מדור פתוח לשאלות הקוראים וישמח לספק פרטים נוספים בנושא.

הוראות שימוש מחירון אופנועים אינטראקטיבי (וגם קטנועים)

הערה חשובה: מחיר המחירון הוא מחיר ממוצע לכלי רכב במצב סביר יחסית לשנת ייצורו.

המחיר של דו-גלגלי/אופנועי-ים/טרקטורונים וטרקטורי משא חדשים כולל הוצאות אגרת רישוי. מחיר דו-גלגלי/אופנועי-ים/טרקטורי משא משומשים כולל את אגרת הרישוי יחסית לתקופת השימוש.

 1. א - 3 חודשים 5%: כל סוגי הדו-גלגלי אופנועי-ים/טרקטורונים וטרקטורי משא בשימוש עד 3 חודשים, יש להפחית 5% ממחירם כחדשים. (ללא תלות במס' הק"מ).
  ב - ממחיר הדו-גלגלי/אופנועי-ים טרקטורונים וטרקטורי משא, בתוספת סכום חודשי העלייה לכביש יהיה עד למקסימום של מחיר דו-גלגלי/אופנועי-ים טרקטורונים וטרקטורי משא חדש פחות 5%.
 2. חודש עלייה לכביש: מחירי כל סוגי הדו-גלגלי, הטרקטורונים וטרקטורי המשא 2015 - 2022 מתייחסים לכלים בשימוש מחודש ינואר אותה שנה, את הסכום המופיע בשקלים משמאל למחיר המחירון (מסומן בכוכבית) יש להכפיל במספר החודשים מעבר לינואר באותה השנה בהתאמה ולהוסיף למחיר הכלי.
 3. בעלות פרטית: המחירים הרשומים במחירון כולו מתייחסים לכלים בשימוש מחודש ינואר אותה שנה, את הסכום המופיע בשקלים משמאל למחיר המחירון (מסומן בכוכבית) יש להכפיל במספר החודשים מעבר לינואר באותה השנה בהתאמה ולהוסיף למחיר הכלי.
 4. חקר שוק השוואתי: במחירון רשומים מחירים של דו-גלגלי/אופנועי-ים/טרקטורי משא אשר חקר השוק לגביהן הוא חקר שוק השוואתי.
 5. הפחתות: פרטים על אודות הפחתות/העלאות נוספות, כולל פרטים על הפחתות בגין מספר סוגי בעלויות לשעבר (ראה בעמ' 4,12,14 במחירון. הערה: המצטבר של כל ההפחתות האמורות כעמודים הנ"ל עד למקסימום של 45%, לא כולל עבר תאונתי, לא כולל קנייה דרך מכרזים.
 6. מחירי דו-גלגלי/אופנועי-ים/טרקטורי משא חדש: מחירי הדו-גלגלי/אופנועי-ים/טרקטורים והטרקטורונים החדשים הם כפי שנמסרו למערכת ע"י היבואנים המוסמכים. המחירים של הרכבים החדשים אינם כוללים מבצעים של יבואנים שלא הובאו לידיעתנו.
 7. מע"מ: מחירי הדו-גלגלי/אופנועי-ים/טרקטורונים וטרקטורי משא כוללים מע"מ.
 8. מע"מ: עוסק המזדכה במע"מ בעת רכישת רכב: התשלומים השונים (כולל פיצויי ביטוח) בהתאם.
 9. מס' בולים ואגרת רישוי: הפער ין מחיר דו-גלגלי חדש לבין מחיר דו-גלגלי משומש בשנה הקרובה, לוקח בחשבון כי בקניית הרכב החדש יש הוצאות נוספות עבור מס בולים ואגרת רישוי המסתכמות בכ- 1,000 ש"ח, ומתווספת למחיר החדש שבעריכתנו.
 10. תוספת בסוף הטור: 
  התוספת בוף הטור מתייחסת למחיר הבסיסי של כל שנות הייצור שמעל התוספת.
  תוספת שצוינו לידה שנות ייצור בסוגריים מתייחסת לאותן שנות ייצור בלבד.
  תוספת שלא צוינה לידה שנת ייצור, מתייחסת לכל הטור שמעליה.
  הפחתה בגין מס' קילומטרים או מס' בעלויות רק לאחר הופת מחיר כל התוספות.
  תוספות אופציונליות - תוספת הניתנת לרכישה ואינה מהווה חלק אינטגרלי מהרכב.
  תוספות אינטגרליות - תוספת המהווה חלק בלתי נפרד מן הרכב הנרכש ואינה ניתנת לרכישה בנפרד.
 11. היסטורית הדו-גלגלי: במקרים בהם עבר/היסטוריית הרכב ו/או בעלויות לשעבר גורמים להקטנה במס' הק"מ, יש להפחית ממס' הק"מ  רק פעם אחת, שהיא הגדולה מביניהן.
 12. תוספות אופציונאליות: מחיר אביזרים ותוספות אופציונאליות בהתאם לשנת ההרכבה של התוספת ולא של הדו-גלגלי/אופנוע-ים/טרקטורון וטרקטור משא.
 13. נפח או משקל הדו-גלגלי/אופנועי-ים/טרקטורונים וטרקטור משא: בלוחות המחירים שבחוברת צויין בסוגריים ליד כל דגם של הדו-גלגלי/אופנועי-ים/טרקטורונים וטרקטור משא נפח המנוע (סמ"ק). בהצעות הביטוח יצוין נפח המנוע.
 14. יום הוצאת החוברת: המחירים הנקובים בחוברת משקפים את ערך הדו-גלגלי/אופנועי-ים/טרקטורונים או טרקטור משא בשוק הרכב המשומש ביום הוצאת החוברת. המחירים נקבעים לפי חקר שווקים חודשי, שנערך בחודש השוטף עד להוצאת החוברת.
 15. אחריות המערכת: אין המערכת אחראית על טעויות דפוס tו כל טעות אחרת. אין המערכת לתוכן המודעות.
 16. מנויים: המערכת עומדת לרשות המנויים בכל הקשור לבירורים ושאלות.