מחירון נדל"ן לוי יצחק: מכירת דירות והשכרת דירות

מחירון הדירות של לוי יצחק כולל מחירי דירות יד שנייה בכל הארץ ומתייחס לדירות להשכרה ולמכירה. המחירון נותן בידי הרוכשים והמוכרים הפוטנציאליים את הכלים להעריך את שווי הנכס בדיוק מירבי. המחירים בבתים משותפים (בנייה רוויה).

שוק הדיור

מחירון הדיור מסווג בעשרות קטגוריות המאפשרות לאמוד מחירי דירות, כלומר מחירי הדיור הינם תוצאה של חישוב שווי הדירה על פי הפרמטרים השונים המשפיעים ישירות על ערך הדירה: עיר, שכונה, רחוב, קומה, חזית, עורף, גיל הבניין, מעלית, חנייה, רחוב שקט, רחוב סואן, מס' הדיירים וכד'. המחירון מתעדכן אחת לחודש ע"י צוות המומחים של קבוצת לוי יצחק.

המחירון כולל מחירי דירות ב- 42 ערים בארץ ומסודר על פי סדר הא"ב: 
אור יהודה בת ים חולון לוד קרית אונו ראש העין
אילת גבעת שמואל חיפה מודיעין קרית אתא רמלה
אשדוד גבעתיים טבריה נס ציונה קרית ביאליק רחובות
אשקלון גני תקווה יהוד נשר קרית גת רמת גן
באר שבע הוד השרון ירושליים נתניה קרית מוצקין רמת השרון
בית שמש הרצליה כפר סבא עפולה קרית ים רעננה
בני ברק חדרה כרמיאל פתח תקווה ראשון לציון תל אביב
כמו בכל המחירונים של קבוצת לוי יצחק, גם את המחירון הנוכחי בנינו לנוחותכם המרבית. ההתמצאות במחירון קלה ופשוטה ואינה מצריכה הסברים מפורטים של ממש. כל עיר במחירון מחולקת לשכונות הנמצאות בשטחה, כשבכל שכונה תוכלו למצוא פירוט של הרחובות.

סקרי שוק הנדל"ן בישראל

קבוצת לוי יצחק מבצעת סקרי שוק נרחבים גם בשוק הנדל"ן בארץ. הסקרים השונים מספקים עבורכם (יזמים, קבלנים ואנשי נדל"ן מכל התחומים)
את המידע המפורט, העדכני והמדויק ביותר שיקל עליכם ויסייע בלקיחת החלטות חשובות בקניה, מכירה, בניית פרויקט כזה או אחר וכד':

  • מחירי דירות
  • משרדים
  • מגרשים

מידע נוסף: