יצרנית הפאר הגרמנית מביאה ללקוחותיה הרעבים לאספלט רותח, גרסאות עיצוב אימתניות למדיי ל C63 AMG קופה החדשה. התוספת המשודרגת עונה לשם: Edition 1.

לאחר החשיפה הרשמית שעברה המרצדס C קלאס החדשה, ולאחר מכן גרסת הביצועים שלה ה C63 AMG, מרצדס לא מפסיקה להפתיע ולהדהים את חובבי היצרנית, ומציגה שתי גרסאות עיצוב חדשות שגורמות לליבנו להגביר את קצב פעימותיו. הגרסה החדשה של ה C63 AMG נקראת EDITION 1.

נכון להיום, האדישן 1 מוצעת למכירה אך ורק לגרסת הביצועים של ה C קלאס של מרצדס, ה- C63 S. הגרסה המרשימה הזו מציעה צבע אפור ייחודי לדגם, אותו חוצה פס צהוב לכל אורך המכונית וכן, בצידיי המכונית. בכדי ליצור מראה ייחודי "מושלם" יותר לדגם הספציפי הזה, מהנדסיי מרצדס התקינו לרכב חישוקי סגסוגת קלה ייחודית- "Forged" ומערכת בלימה קראמית קרבית במיוחד.

הגרסה הייחודית השנייה והמדהימה לא פחות, מוצעת לשני הדגמים של היצרנית- גם ה- S וגם ה- AMG של מרצדס C63. הגרסה מציעה מרכב בגוון אפור כהה עם פס קישוט בצבע שחור וקיט אווירודינאמי ספורטיבי במיוחד של AMG הכולל ספויילר קדמי.

דיפיוזר לחלקו האחורי, חצאיות צד ופיה למערכת הפליטה בצבע שחור בוהק. גם בעיצוב הפנים מרצדס לא חשכה באמצעים. היא מענגת את הדגם הייחודי שלה עם גלגל הגה כטום עם תפירה ייחודית לדגם של בד מיקרופייבר. מושבי הספורט של הרכב עטופים ריפודי עור, והקונסולה המרכזית, איתה גם הקונסולה בין המושבים, תפורה בתפרים בצבע צהוב בכדי להדגיש את ייחודיות הדגם.

מתחת למכסה המנוע של המרצדס הזו ישן לו (כמובן עד רגע ההנעה) מנוע כפול מגדשים, בתצורת V עם שמונה צילינדרים, בנפח 4.0 ליטר המספק 469 כוחות סוס לערך עם מומנט חסר תקדים של 65 קג"מ בגרסתו הרגילה וה"צנועה". לעומתו, גרסת הכאסח- ה S- עולה ל 510 כוחות סוס. כל התפארת הזו משודכת לתיבת הילוכים חדשה, בת שבעה הילוכים, הנקראת AMG Speedshift MCT המזינה את צמד הגלגלים האחוריים של המרצדס ומזניקה אותה ל 100 קמ"ש בקצת פחות מ 4 שניות ולמהירות מקסימאלית, מוגבלת אלקטרונית של 290 קמ"ש. את המרצדס C63 AMGתייצב על האספלט מערכת דיפרנציאל אחורי הננעל אלקטרונית וכך למעשה יעזור לרכב להשאר איתן על האספלט מבלי לאבד אחיזה, במיוחד במהירויות הגבוהות. בנוסף, צריכת הדלק של הדגם, ככל הנראה, תעמוד על 9 ק"מ לליטר בממוצע.