יצרנית רכבי השטח הבריטית מצליחה להפתיע אותנו כל פעם מחדש. כעת, האיווק האהוב גם בגרסת קבריולט ומערכת מולטימדיה הכוללת מסך "10.2.
לפני שנתיים לערך, הציגה היצרנית לנדרובר רכב שטח קומפקטי רעיוני עם גג נפתח. כעת, לאחר שנתיים, לנדרובר מציגה את הריינג' רובר איווק קבריולט- גרסת הטופ-לס לקרוסאובר ברמיום הקומפקטי של היצרנית. הדגם החדש של הריינג' רובר איווק מגיע עם גג מתקפל בצורת Z ומערכת מולטימדיה הכוללת מסך ענק בגודל "10.2.

לרשותכם: מחירון רכב בחינם אונליין.

איווק שלוש דלתות וגג נפתח

הדגם החדש והנפתח של הריינג' רובר איווק מבוסס על הדגם קופה של האיווק הרגיל, שאגב האיווק קופה הוא הגרסה היקרה ביותר של האיווק, לבינתיים. דגם הקבריולט מוצע עם גג קל העשוי אריג, הנפתח בתצורת Z ב- 18 שניות ונסגר סגירה מלאה ב- 21 שניות.

רגב, ניתן לפתוח/ לסגור את הגג גם תוך כדיי נסיעה של עד 50 קמ"ש. הגג מתקפל אל תוך תא המטען, נוסיף לזה את קשת ההתהפכות האוטומטית ונקבל תא מטען שדיי הצטמק עם הדגם החדש לכדי 252 ליטר בלבד. אבלף את מי זה מעניין כשבעלותך רכב כזה?

קצת על האבזור

הגג הנפתח, ביחד עם תוספות חיזוקי השלדה וקשתות ההתהפכות הוסיפו לרכב עוד 270 ק"ג לעומת הגרסאות הרגילות של האיווק. האיווק קבריולט מציע מקום לארבעה נוסעים, כמובן כשהוא מבוסס על הדגם החדש של היאווק. הוא מצויד במערכת מולטימדיה Control Touch Pro החדשה של לנדרובר- יגואר כסטנדרט. המערכת כולל מסף תצוגה מרכזי בגודל של "10.2 ואפשרות שליטה מרחוק על המיזוג ברכב או אפשרות כיול כתובות במערכת הניווט דרך המכשיר הסלולארי.

יחידת הנע(א)ה

האיווק קבריולט מצויד במנוע הנפח 2.0 ליטר טורבו-דיזל החדש של החברה, עם הספקים משתנים של 150- 180 כוחות סוס, זאת במקום המנוע של הדגם היוצר בנפח 2.2 ליטר. בנוסף לכך, יוצע דגם נוסף של האיווק בעל המנוע המוכר והעוצמתי של לנדרובר, בעל נפח של 2.0 ליטר טורבו המספק 240 כוחות סוס.

לנדרובר צפויה לשווק את האיווק קבריולט עם תחילת אביב 2016. כמו אחיו הסגור, גם הדגם הזה של האיווק מיוצר במפעלי לנדרובר בבריטניה וישווק במעל ל 170 מדינות ברחבי העולם. על פי החברה, הדגם הזה צפוי להוות 10% מסך המכירות של כל דגמי איווק. מחירו של האיווק קבריולט יהיה גבוה יותר מהמחיר של האיווק הרגיל בכ- 5,000 דולרים.